Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Yeni Game of Thrones sızıntılarında bir aile arması gözüküyor

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
8 Nis 2017
Konular
2,285
Mesajlar
4,322
Reaksiyon Skoru
1,445
Altın Konu
3
Başarım Puanı
342
TM Yaşı
6 Yıl 5 Ay 17 Gün
Online Süresi
20h 21m
MmoLira
1,835
DevLira
0

Private Server Sahiplerine Müjde. Turkmmo ve Vallet iş birliği ile Vergi Levhasız Başvuru. % 1.99 Sabit Oran & Aynı Gün Ödeme & Sanal Pos ve Havale EFT Ödeme Al & 7/24 Para Çek. HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz Mayıs ayında yayınlanan son bölümü ile ekranlara veda eden Game of Thrones dizisinin öncesini anlatacak yeni diziden haberler gelmeye devam ediyor. Bir süre önce çekimleri başlayan yeni Game of Thrones'tan kamera arkası görüntüleri gelmeye devam ediyor.

Yeni Game of Thrones çekimlerinde bir aile arması gözüküyor

Dizinin çekimleri bir süre önce Kuzey İrlanda'da başlamış ve daha sonra bazı sahnelerin italya kıyılarında çekildiği de ortaya çıkmıştı. İşte İtalya'nın Gaeta bölgesinde çekilen diziden bazı set arkası görüntüler sızdırıldı. Bu görüntülere baktığımızda sandalar ve onların üzrinde de bir aile arması gözüküyor. Bu armanın hangi aileye ait olduğu henüz bilinmiyor. Stark'ların ilk arması olabilir diyenler de var, Casterly Rock eski lordunun arması olabilir diyenler de bulunuyor. Dizide en azından ilk etapra Stark'ların olacağı ama Lannister ailesinin ise yer almayacağı açıklanmıştı. Eski Casterly Lordu söylemi ise daha önce Casterly Rock çekimlerinin de bu bölgede yapılmasından kaynaklanıyor.


Game-of-Thrones_22.jpg


Game-of-Thrones_23.jpg


Game-of-Thrones_24.jpg

Yeni Game of Thrones dizisi hakkında
Dizinin pilot bölümünü S.J.Clarkson'un yapacağı da açıklanmıştı. Kendisi daha önce The Defenders ve Jessica Jones dizilerinde çalışmış ve yeni Star Trek filmini de yöneteceği belirtilmişti. Yeni Game of Thrones dizisinde Naomi Watts ve Josh Whitehouse gibi oyuncuların yanı sıra Georgie Henley, Toby Regbo, Jamie Campbell Bower, Alex Sharp, Naomi Ackie ve Ivanno Jeremiah gibi isimler de bulunuyor. Yeni dizinin fatih Aegon dönemini anlatabileceğine dair haberler de gelmişti. 

dazu

❤️💚
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
11 Nis 2010
Konular
3,241
Mesajlar
13,785
Reaksiyon Skoru
1,885
Altın Konu
3
Başarım Puanı
429
Yaş
123
TM Yaşı
13 Yıl 5 Ay 15 Gün
Online Süresi
3d 21h 49m
MmoLira
2,163
DevLira
0
merakla bekliyorum
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst