Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dericilik Rehberi

KILLSHOT

Lookin' for me? I'm Underground
TM Üye
Katılım
12 Haz 2019
Konular
219
Mesajlar
505
Reaksiyon Skoru
365
Online Süresi
7d 22h 20m
Başarım Puanı
149
MmoLira
49
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Derici olmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken şey, derici rehberi ile görüşmek olacak. Meslek olarak dericiliği seçip, aynı npc’nin ticaret bölümündeki dericilik kitabını alıp okumak gerekir. Kitabı alıp okuduktan sonra, derici rehberine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelir:Rehberin sizi yönlendirdiği şekilde gerekli malzemeleri satın almalısınız . Bunları rehberdeki ticaret seçeneğine tıklayarak bulabilirsinizBir meslekte başarılı olabilmenin birinci adımı, o meslekle ilgili kullandığınız ekipmanları geliştirmektir. Derici araçları için daha iyi bir alet al seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki geliştirme seçenekleri çıkar. Seviyenize göre kullanabileceğiniz 4 geliştirmeyi de derici tezgahına basarak başarı şansınızı artırabilirsiniz. Bu da zaman ve malzeme kaybınızı engeller.Kalitesiz Kaçaburuk,Aleti Geliştirerek alınan ilhamı ikiye katlar,Acemi dericinin Eşya kemeri ile birlikte Kullanılabilir.

Deri Bal Mumu, 1 Yeniden dikme ekler, Dericinin eşya kemerine uygulanabilir

İplik Aleti geliştirerek sadece renkli yarı mamul üretilmesini saglar. Acemi dericinin eşya kemeri veya Zanaatkar dericinin eşya kemeri ile birlikte kullanılabilir.

Kesici Yarı mamul miktarı üzerindeki sınırı kaldırarak yeniden dikmeyi en aza indirir. Acemi dericinin eşya kemeri yada Zanaatkar Dericinin Eşya Kemeri ile birlikte kullanılabilir.Geliştiricileri satın aldığınızda çantanızın zanaatlar kısmına gelecektir . geliştiricinin üzerine sağ tıklayarak , derici aracınızın üzerine tıkladığınızda geliştirmenin sağladığı özellik tezgahınıza eklenmiş olur. Deri parçalarını keserek dericiler için gerekli olan bileşenleri son derece verimli şekilde elde etmeye olanak sağlar.İşlenerek dericilikte kullanılan malzemelere dönüştürülebilir.Leveliniz ve üst seviyelerdeki zanaatkarlara lazım olan malzemeleri içerir. Mob keserek elde edebilirsiniz, (Ünlü Sandığı) Karektere bağlıdır.


Meslekte her seviye atladığınızda üretebileceğiniz yeni nesneler tarif listenize eklenir. Bunun yanı sıra seviyenize uygun olmak kaydı ile şemalar okuyarak da yeni itemlerin yapılmasını öğrenebilirsiniz. Unutmayınız ki, otomatik olarak eklenen tarifleri yaptığınızda karektere bağlı olacaktır ve ürettiğiniz nesneleri sadece siz kullanabilir veya NPC' ye satabilirsiniz, şema ile öğrenilenleri ise başka oyunculara satma imkanınız olacaktır..
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst