Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Apex Legends 2. Sezon Hediyeleri Açıklandı ! - Battle Charge Detayları

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,171
Mesajlar
20,293
Reaksiyon Skoru
3,035
Online Süresi
80d 7h 21m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,194
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Apex Legends 2. Sezon Hediyeleri ve 2. Sezon Detayları !

Merhaba sevgili TurkMMO okurları. Sizler için bugün hepimizi çok heyecanlandıran ve oyuna adeta yeni bir soluk getiren Apex Legends 2. Sezon hediyelerini, ödüllerini ve detaylarını paylaşacağım. Tüm güncel Apex Legends haberleri, Apex Legends rehberleri, Apex Legends hata çözümleriiçin forumumuzu takip etmeyi unutmayınız.

Respawn'ın yapımcılığını üstlendiği ve EA'in yayınladığı Apex Legends Battle Charge ismi ile ikinci sezon bizlerle buluşuyor. Apex Legends 2. sezon ile birlikte oyuna bir takım hediyeler eklediler. Eklenen hediyeler EA resmi hesabında paylaşıldı. Ben de sizlere TurkMMO adına bu hediyeleri ve tüm detaylarını paylaşacağım. Keyifli okumalar. :)Apex Legends, Battle Charge ile Birlikte Adeta Sahalara Geri Dönüyor !

Apex Legends sonunda hepimizin beklediği gibi ikinci sezon ile birlikte günlük ve haftalık görevleri oyuna ekledi, öncelikle bunu bir belirtelim. Bizler bu görevleri günlük ve haftalık şekilde eksiksiz olarak tamamlayarak Battle Pass'imizin seviyesini hızlı bir şekilde yükseltip ödüllerimize hızlıca kavuşabiliyoruz. Ayrıca, EA bize bir güzellik yapıyor ve Battle Pass içerisindeki Efsanevi Ödülleri'de artıyor, artık daha fazla efsanevi eşya kazanabileceğiz. Gelin merak ediyorsanız bir de kazanabileceğimiz bu Battle Pass ödüllerine değinelim:

Apex Legends'a Battle Charge ile birlikte hepinize CS:GO'dan tanıdık gelecek müzik paketleri ekleniyor. Bu paketleri satın alarak oyunun jenerik müziğini, adam vurduğunuzda çalan müziği ve oyun sonu maçı kazandığınızda çalan müzikleri değiştirebiliyorsunuz. Artık King’s Canyon'a inerken, roketlerimiz açık bir şekilde bazı emote'ler kullanabiliyoruz. Bu duygularda kozmetik olarak artık Apex Legends'teki yerini alıyor.

Şimdide hepinize Fortnite'dan oldukça tanıdık gelen bir özellikten bahsedeceğim. Artık Apex Legends giriş ekranımızı tamamen değiştirebiliyoruz. Yani oyunumuzu daha da kişiselleştirebiliyoruz Tabiki bunların yanında birçok kostüm, silah gibi dolu dolu kozmetikler ve ödüllerde oyuna eklendi.

Son olarakta eklemek istediğim çok güzel bir ödül olarak Battle Pass paketindeki tüm ödülleri toplayarak en az 1 tane efsanevi silah üretecek kadar craft malzemesi toplayabiliyorsunuz.

Apex Legends haberlerini, Apex Legends rehberlerini ve Apex Legends ile ilgili tüm içerikleri sizlere sunmaya devam edeceğim. İyi oyunlar dilerim. :)
 

serseri0791

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Katılım
4 Kas 2009
Konular
566
Mesajlar
2,022
Reaksiyon Skoru
419
Başarım Puanı
250
MmoLira
279
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım için teşekkürler
 

XxZeMaHSeRxX

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Developer
Katılım
12 Tem 2017
Konular
2,435
Mesajlar
10,082
Reaksiyon Skoru
3,536
Online Süresi
179d 14h 25m
Başarım Puanı
370
MmoLira
1,099
DevLira
-13
En İyi Cevap Puanı
66
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst