Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Miniclip, Agar io'nun Oyununu Android Platformuna Taşıdı

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
Ticaret - 0%
0   0   0
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

Miniclip, yaklaşık 2 ay önce çıkan ve internet dünyasının fenomen oyunlarından olan Agar io oyununu Android platformuna taşıdı.

Dünyanın en önemli flaş oyun şirketlerinden olan Miniclip, yayımladığı 3 boyutlu oyunlarla çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. İlk olarak 28 Nisan'da 4chan'da ortaya çıkan ve viral bir şekilde yayılan isimli oyununu mobil platformuna taşıyan Miniclip, Android cihazlar için oyunu indirmeye sundu.

Oyundan hala haberi olmayanlar için ufak bir bilgilendirmede bulunalım. Agar io, fare hareketleriyle hücrenize yön verdiğiniz bir oyun. Multiplayer olarak oynanan oyunda, sizin gibi oyun içerisinde hücreleri toplamaya çalışan farklı oyuncularla karşılaşacaksınız. Ne kadar fazla hücreyi yutarsanız kendi hücreniz de o kadar büyüyecek ve oyuncular için tehlikeli olacak bir konuma geçeceksiniz.Hücrenizi Space tuşuna basarak bölebiliyorsunuz. Böldüğünüz parçayla isterseniz daha fazla alan kaplamaya çalışabilir isterseniz de rakip hücreleri bünyenize katabilirsiniz. W tuşu ise küçük parçalar fırlatmanıza yarıyor. Bu sayede yardım etmek istediğiniz hücrelere kendinizden parçalar verebiliyorsunuz.Web tabanlı oynamaya çok fazla fırsatı olmayan kullanıcılar, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 'yu Android platformunda çalışan cihazlarına yükleyebilirler.

Agar io


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst