Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Game of Thrones Winter is Coming < SSS >

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

sık sorulan Sorular

Komutan seviyelerimi nasıl yükseltirim, 15'te sıkışıp kalmışlar mı?
Komutanlarınızı herhangi bir Lord seviyesinde 15'e kadar seviyelendirebilirsiniz, 15'e geldiğinde en fazla komutanınız Lord seviyenizle aynıdır. Yani seviye 16 komutanları almak için seviye 16 efendisi olmalısınız.

Lord seviyemi nasıl yükseltirim?
Lord seviyeleri, görevler, Weirwood denemeleri , keşifler ve ralli savaşları ile arttırılabilir . Ekranınızın sol üstündeki Lord resminize tıklayın. Eğer deneyimin üzerine gelinirse, size deneyim kazanmanın çeşitli yollarını gösterecektir.
The Story of Quest satırı en yüksek deneyimi karşılıyor.

Tahıl biterse, askerlerim ölür veya çöker mi?
Şu anda yemeğin bitmesi, ordularınızı etkilemiyor. Anladığım kadarıyla, bu pek çok oyuncuyu etkileyeceği için değişmeyecek.
Tahıl tükenen tek şey, tahıl gerektiren herhangi bir inşaat ya da eğitim yapma yeteneğinizdir. Envanterinizden kaynaklarla bu görevleri yapmak için kolayca doldurabilirsiniz.

Lordum yakalanırsa ne olur?
Weirwood 2-18'i nasıl yenerim?
Weirwood 2-18, insanlar bu soruyu sorduğunda ortaya çıkan en sık görülen sorun gibi görünüyor, ancak gerçekten sihirli bir cevap yok. Ya yapılandırmanız yanlış ya da komutanlarınız henüz yeterince güçlü değil. Check out Weirwood Kılavuzu Daha fazla bilgi için

Diamond Prospecting Research Ne Yapar?
Bu araştırmanın henüz bir amacı yok gibi görünüyor. Elmas madenlerinin bir şekilde oyunun krallığa karşı krallığın bir parçası olacağını anlıyoruz. Bu yüzden henüz araştırmanıza gerek yok, ancak ilk birkaç seviye oldukça kısa, bu yüzden bu özellik uygulanmadan önce birkaçını incitemez.

Yapabilir miyim, veya Krallıkları nasıl değiştiririm?
Evet yapabilirsin. Krallık rehberinin nasıl değiştirileceğini kontrol edin.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)