Reklam vermek için [email protected]

2 Moons Dekaron Dünyası

ShineSun

Tesadüf
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
2,052
Mesajlar
7,143
Reaksiyon Skoru
4,035
Altın Konu
75
Başarım Puanı
392
Yaş
33
TM Yaşı
4 Yıl 4 Ay 25 Gün
Online Süresi
209d 22h 22m
MmoLira
921
DevLira
0
Takipçiler
54

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Dekaron Dünyası

BÖLÜM 1 - TRİESTE'NİN DOĞUŞU
Başlangıçta, Kaos vardı ve Cosmos vardı. Kaos Karanlıktı ve Cosmos Işıktı. Cosmos, Space'i yaparak evrende bir denge kurarken, Kaos Zaman'ı arayarak istikrarı zorladı. Uzay ve Zaman - Sonuçta sürekli yaratılıma neden olan Kaos ve Kozmosun çarpışmasıydı. Öyleyse, yaratıcı bir enerjinin girdaplı girdapları ve dünyanın doğduğu Uzay ve Zamanın kesişme noktasıydı - Ölümsüz Toprak Trieste. Ancak, birbirlerine toplanan ve karşı çıkan güçler Toprakları kurduğunda durdular. Yeni bir istikrar evrenin üzerine iniyor gibiydi ve Trieste ile deli yaratma döngüsü sona erdi.

BÖLÜM 2 - GECELERİ İKİ AY DÜNYASI
Trieste iki ayın gezegenidir. Miseria, ilk ay, Talihsizliğin Ayıdır. İkinci ay olan Ricchez, Refah Ayı. Trieste'de gün 28 saat, devrim süresi ise 400 mil. (Bunu okuyan Dünyalılar için, bu gezegeninizden biraz daha büyük.) Miseria ve Ricchez'in Trieste yörüngesinde farklı hızlar var ve bu yüzden de döngüleri var. Miseria'nın kapandığı günlerde (örtüleri) Ricchez, talihsizliğin yönettiği söylenir. O günlerde işler kargaşayı destekliyor. İki-ay döngüsü 12 gündür ve mevcut Trieste nüfusunun baskın dini felsefesi olan İnkar'ın 12 tanrısına karşılık gelir.

BÖLÜM 3 - UÇURUMUN VE ÖNGÖRÜLEMEYEN YIKIMIN AÇIĞA ÇIKMASI
İnsanların Trieste halkının en çok sayısı olduğu ve binlerce yıldır toprağı yöneten orijinal tanrılarla gerilimlerin ortaya çıktığı bir zaman geldi. Sonuçta, insanların gururu ve tanrıların gururu çatışma olmadan bir arada bulunamazdı ve sonuç savaş oldu. İnsanlar zekiydiler ve bazı tanrıların kendilerine karşı kullanmaları için kendi sihrinde ustalaşıyorlardı, ancak yalnız tanrılarla eşleşmiyorlardı. O zaman, yaklaşık 200 yıl önce, insanlar arasında en bilge biri olarak bilinen Kalizio Vacshu'nun en trajik yanılgısı oldu. Kalizio haklı olarak savaşın gelgitlerinin türüne karşı geldiğini gördü ve olasılıkları bile karşılayacak bir yol aradı. Seçimi, Uçurumdaki yaratıkları serbest bırakmak için bir Sızdırmazlık Töreni yapmaktı. güçlü büyüler ve büyüler tarafından korunan canavarların yeraltı dünyasını, onları üst topraklardan uzak tutmak için. İlk başta, “Alt Sınır” olarak da bilinen Abys'lerin yaratıkları toparlanıp insanlardan daha fazla nefret ettikleri tanrılarla savaştı ve Kalizio'nun zaferini öngördüğü için bu işe yarıyordu. Kalizio her zaman Abyss'e, tanrılar ortadan kalktıktan sonra tekrar diriltmeyi amaçlamıştı, ancak yanlış hesapladı. Kendi başına bir yarı tanrı olan Karon, Uçurumun derinliklerine geri dönme niyetinde değildi. Kölelerinin insana, tanrılar geri döver gelmez, sefalete ve yıkıma neden olmak ve toprağın insan egemenliğine bir son vermek amacıyla döndü. Niyeti birçok insanı öldürmek ve gerisini köleleştirmekti. Kalizio, Karon'u kontrol etmeye çalışsa da, yeterince güçlü değildi. Çünkü Karon, İlk Sızdırmazlık'tan bu yana iktidara geldi. Destanlı bir savaşta Kalizio Karon'un elinde öldü, bir kez daha düşmanı Büyük Karanlığa geri gönderecek olan mühürleri çağırdı. Şimdilik Karon gitmişti, ancak Abyss'de ortaya çıkan canavarlar kaldı, kaldılar ve hepsi insanlık ırkından geriye kalanları, yıllarca süren savaşın perişan ettiği ve Kalizio'nun riskli kumarının göz ardı ettiği haberi yakaladı. Kalan, bir zamanlar ülkeye hükmedip tanrıların kendilerine meydan okuyan ırkın bir kısmıydı. Buna Büyük Düşüş, Trieste Düşüşü deniyordu. kaldılar ve hepsi, ancak yıllarca süren savaşın perişan ettiği ve Kalizio'nun riskli gambisi tarafından hiç şüphesizce yakalanan insan ırkından geriye kalanları reddetti. Kalan, bir zamanlar ülkeye hükmedip tanrıların kendilerine meydan okuyan ırkın bir kısmıydı. Buna Büyük Düşüş, Trieste Düşüşü deniyordu. kaldılar ve hepsi, ancak yıllarca süren savaşın perişan ettiği ve Kalizio'nun riskli gambisi tarafından hiç şüphesizce yakalanan insan ırkından geriye kalanları reddetti. Kalan, bir zamanlar ülkeye hükmedip tanrıların kendilerine meydan okuyan ırkın bir kısmıydı. Buna Büyük Düşüş, Trieste Düşüşü deniyordu.

BÖLÜM 4 - HAYATTA KALMA MÜCADELESİ PLANI
İnsanlar, Uçurum canavarları tarafından öldürülürken, ırklarının geleceğini düşünmek için bir grup kahraman bir araya geldi. Kesin bir zaferin mümkün olmadığını bilerek, insan nüfusunun kalanını korumak için bir plan yaptılar. Hiç görülmemiş bir şehir inşa ederlerdi - eşsiz bir doğal korumaya sahip bir vadinin en dik yamaçlarının altına inşa edilmiş bir şehir. Buna “İlahi Vadi” dendi. Kahramanlar dağ geçitlerinin korunmasının tek başına yeterli olmayacağını biliyorlardı, bu yüzden Aşağı Sınır'ın canavarlarının zarar görmemesini neredeyse imkansız kılacak bir dizi kafa karıştırıcı labirent ve çeşitli sihirli kareler tasarladılar. Bu şehir, insan ırkının son sığınağı ve toparlanmaya başlayacağı yer, baskınlığa dönüş, güç ve güç olacaktı. Korku ve korkudan sürüklenir, kurtulanlar, birkaç yıl süren inanılmaz fedakarlıkta efsanevi şehir inşa ettiler. Liderleriyle bir kez daha mühürlenerek net bir saldırı planı olmayan, dağ geçitlerini azgın canavarlara karşı tutabildiler. İnsan nüfusu İlahi Vadi'ye doğru akarken, canavarlar kendilerine döndü ve dünyada yeni bir denge oluşmaya başladı. Canavarlar artık orduda avlanmıyor, daha küçük, düzensiz bantlarda. Yeni şehir içinde güvende olan ve İlahi Vadi'nin Arkası - Arcana adı verilen insanlar bir kez daha güçlendi ve silah ve sihir bilgileri de arttı. Yavaş yavaş toprakları geri almaya ve canavarları geri almaya başladılar. Sonunda, insan nüfusu bir kez daha Trieste ülkesinde gelişmeye başladıkça,

BÖLÜM 5 - GELECEĞE HAZIRLIK - DEKARON
İnsan ırkının yeniden diriliş zamanı, nihai neşe dolu bir zaman değildi. Karon ve takipçilerinin tehdidi hayatta kalanların kafasında hala taze yaşadı ve gelecek korkulara bu korku ve temkinli aşıladılar. Karon'u Abyss'e hapsolmuş mühürlerin geçici olduğu yaygın olarak biliniyordu ve Karon'un iktidarda büyüyeceği ve bir gün tekrar Trieste'ye saldırmaya çalıştığına inanılıyordu. Böylece insanlar herhangi bir düşmanı yenmek için bilgi ve güçlerini geliştirmeye devam ettiler ve kendilerini Karon'un ve tüm kötülüğün dirençleri ve düşmanları olarak “Dekaron” olarak adlandırdılar. Bu Dekaron ve Abyss ile mücadele zamanı.
 

serseri0791

Emekli S.Mod
TM Üye
Katılım
4 Kas 2009
Konular
738
Mesajlar
2,214
Reaksiyon Skoru
507
Altın Konu
0
Başarım Puanı
281
TM Yaşı
12 Yıl 2 Ay 24 Gün
Online Süresi
11h 17m
MmoLira
206
DevLira
0
Takipçiler
10
Paylaşım için teşekkürler
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,118
Mesajlar
52,819
Reaksiyon Skoru
8,923
Altın Konu
399
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 25 Gün
Online Süresi
136d 19h 54m
MmoLira
18,765
DevLira
466
Takipçiler
185
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst