Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Aion Online < Oyun Hakında >

The-End

{ SooN }
Site Yetkilisi
Moderatör
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
903
Mesajlar
2,317
Reaksiyon Skoru
1,016
Online Süresi
50d 14h 31m
Başarım Puanı
252
Yaş
29
MmoLira
1,531
DevLira
-97
En İyi Cevap Puanı
16

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINOynanabilir iki grup, Asmodians ve Elyos, Atreia'nın parçalanmış dünyasının iki yarısında, Atreia üzerinde nihai kontrol için birbirleriyle mücadele ediyorlar. Asmodianslar, cömert ve sert bir şekilde kendilerine sadık ama cesurca yabancılara karşı savaşan cesur, sert, güçlü iradeli insanlar. Elyos güzel ve ışıltılı bir insandır, ancak güzel biçimlerini ve topraklarını bir hak olarak görerek kibirli hale gelmiştir.

Daeva'nızı Yaratın
Maceranız, bir taraf seçmenizle başlar - Elyos'la kavgaya katılacak mısın ya da Asmodians'a olan bağlılığınızı taahhüt edecek misiniz? Ardından, bir sınıf seçin - seçiminiz, özellikle savaş durumunda, Aion'daki karakterinizin temel yeteneklerini ve rolünü tanımlayacaktır. Başlamak için dörtten bir sınıf seçiyorsunuz: Savaşçı, İzci, Büyücü veya Rahip. 10. seviyede, karakterinin bir alt sınıf seçmesi gerekiyor. Neredeyse her sınıf iki alt sınıf sunar.

Savaşa Yükselmek
Kendi kanatların üzerinde uç! Uçuş, mücadele, görevler, keşif ve hasat için yeni bir özellik ekler. Yüksek seviyeli bölgelerdeki rüzgar akışları, sınırsız uçuş süresiyle daha hızlı seyahat etmenizi sağlar. Muhteşem bire-bir ve grup savaşlarıyla savaşın ve hem PvE hem de PvP savaşında düşmanlara katılın. Düşmanlarınızı yenmek için taraklar, yetenek zincirleri, karşı saldırılar ve etkileyici hava taktikleri kullanın.Bir Macera Dünyası
Binlerce görevi tamamlamak için çeşitli bölgelerden geçerken benzersiz bir fantezi macerası sizi bekliyor. Ortak hedefleri olan yeni arkadaşlar keşfetmeye ve bir lejyon oluşturmaya hazırlanın, kendi güçlü teçhizatınızı oluşturmak için usta bir usta olun, bir yardım eli sağlayacak evcil hayvanlar toplayın ve karakterinizi damlalardan oluşan geniş bir dişli yelpazesiyle özelleştirerek bir stil ifadesi hazırlayın, işçiliği ve ürün özelleştirme.

 

0lumGunu〤

O kadını arıyorum hiç benim olmayan
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,843
Mesajlar
10,072
Reaksiyon Skoru
1,395
Online Süresi
55d 21h 34m
Başarım Puanı
410
MmoLira
305
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
10
Ellerine sağlık, konu için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst