Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dragon Quest 2 İnceleme

0lumGunu〤

Her şey çok güzel olacak.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,837
Mesajlar
10,015
Reaksiyon Skoru
1,358
Online Süresi
54d 8h 54m
Başarım Puanı
410
MmoLira
222
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
10

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!
Dragon Quest 2’nin (DQ2'nin ilerleyişi olarak anılır) ana hikayesi, tüm inşaatçıları veya “yaratanları” yok eden kötü Hargon Çocukları etrafında döner. Buna binanın yasa dışı bırakılması, yanması ve herhangi bir şeyin oluşturulması dahildir. Bu zorba tarikat onların zulmünü yaymak için dünyanın kurucularını ele geçirir. Genç bir çırak olana kadar tüm umutlar kaybolmuş gibi görünüyor. Oyuncu kaçmak, öğrenmek ve inşa etmek için dünyaya öğretmesi gerekecek.

Bu serideki ilk oyunu hiç oynamadıysanız, beklemeniz gereken şey, bloklu bir estetik tarzı olan bir oyun dünyasında üçüncü bir kişi perspektifi (veya isteğe bağlı olarak bu takibe eklenmiş birinci kişi perspektifi). Oyunun temel yetenekleri ve eylemleri Minecraft gibi oyunlar gibi elementlerin toplanması ve oluşturulmasını içerir.

Avatarınızı oluşturarak başlayabilirsiniz. Erkek ya da kadın olarak oynamayı tercih edebilirsiniz ancak ağır hizmet karakter oluşturma sürecini beklemeyin. Burada sınırlı saç stilleri ve renkler var. Bir karaktere karar verdikten ve isim verdikten sonra hikaye ortaya çıkıyor.


DQB2'nin bir sanal oyun olup olmadığı kastedilmedi. Ancak hikayenin başında, yeni tarifler öğrenmenize ve bir tezgahı nasıl kullanacağınızı öğretmenize yardımcı olmak için sizi çoğunlukla doğrusal bir yol gösteren bir rehber ile karşılaşırsınız. Görevler ve daha geniş görevler, yeni tasarımlar yapmaya veya yeni bir tarif öğrenmeye çok değer kazandıran iyi bir hızla ilerliyor. Bu, belirli bir şekilde bir arayış için bir “oda” inşa etmekle sınırlı olduğunuzu veya düzensiz olarak çıkıp bazı yaratıkları öldüremeyeceğinizi söylemek değildir.

Hikaye seni ve yardımcınızı çözdükçe Malroth, büyük bir oyun dünyası için diğer adalara yöneltecek. Yolculuklarınızda savaşçı arkadaşınız savaşta size yardımcı olacak ve örneğin toplanmanıza yardımcı olacak. istiridye toplamaya başlarsanız, istiridye toplamaya başlar. Ayrıca kendiniz ve yardımcınız için zırhı ve silahları ve daha sonra çevreniz için zanaat yapabileceksiniz. Hikaye ilerledikçe, NPC’lerin bir toplamını oluşturacaksınız. Bu entourage, büyük görevleri daha hızlı, bahçecilik, toprak işleme vb. İle tamamlamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda size görevler sunar ve savaş sırasında size yardımcı olur.Bu oyuna yeni katılanlardan biri şimdi, ilk oyundan farklı olarak karakteriniz geleneksel bir RPG gibi seviyeler kazanıyor. Seviyelendirme sadece sağlığını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda yeni zırh ve silah tariflerini de ortaya çıkarır. Ayrıca, zırh ve silahlar konusunda artık yıpranmıyorlar.

Aletlerin ve silahların artık ayrı düğmelere bağlı olmasıdır. Bu, inşa ederken veya toplanırken gizli bir saldırıya mahsup olurken uygun öğenin seçilmemesi sorununu hafifletir.

Entourage tarafından verilen görevleri ve görevleri tamamladığınızda, entourage'ınızın heyecanlanacağını ve kalpleri her yere yaymaya başladığını göreceksiniz. Bu kalpleri toplamak “üssünüzü” yani mevcut ada seviyenizi arttırır. Bir tabanın seviyesini arttırmak daha fazla kaliteye, daha iyi tariflere vs.

Oyun mücadele, yüzme, dayanıklılık tabanlı çizgi ve kayma bile sunuyor.

Ayrıca, oyuna dağılmış isteğe bağlı, tahakkuk ettiğinde değerli ödüller kazanabileceğiniz madalya kazandıran, yapıcı odaklı bulmacalardır. Bunlar toplanma ve inşa etmenin eğlenceli bir temposu ve daha çok şey var.


RPG kategorisindeki en büyük şikayetlerden biri diyalog konuşmalarıdır. Sevimsiz bir diyalog olarak ortaya çıkıyor ve içinde dolaşması gereken çok şey var. Diyalog sunumu ve karakterler ekrana yazılırken “deet-deet-deet…” sesi, 8-bit NES günlerinin başında tam bir geri dönüş gibi görünüyor. Sabırsız bir insansanız, zaman zaman bu çok sayıda hikaye metni çok hızlı geçebilir. Şimdiden haberiniz olsun. :D

Oyunun bu sürümü aynı zamanda çok oyunculu bir bileşene sahiptir, ancak içeri giremedik. Oyun, bir ağ veya yerel ortak oyun yoluyla diğer üç arkadaşınızla oynamayı destekler. Ne yazık ki, çok oyunculu inşa ve sorgulamaya karşı yalnızca birlikte inşa etmeyi destekliyor.

Oyunda ayrıca oyun içi ekran görüntülerini yakalayabileceğiniz ve bunları bir “duyuru panosuna” gönderebileceğiniz için çok büyük bir çevrimiçi bileşen var. Fotoğraf modu epeyce güzel fotoğraf efektleri sunar. Ek olarak, bir fotoğrafı “arazi ayarında” yayınlayarak, diğer oyuncular fotoğrafınızın dünyasını ziyaret edebilir. Kendi oyunda inşa edilebilecek diğer oyuncuların yarattıklarının taslaklarını bile oluşturabilirsin.


Dragon Quest Builders 2, kıdemli Quest Builders oyuncularının kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan harika bir takip. Çok oyunculu ve zengin çevrimiçi paylaşım bileşeni içeren bazı güzel yaşam kalitesi iyileştirmeleri eklenmiştir. Oyun öncekinden biraz daha fazla RPG odaklı olsa da, hikayeyi ilerletmek için ne üzerinde çalışmanız gerektiğini tahmin etmekten asla vazgeçmiyor. Oyun, yeni bir öğeyi işlerken ya da inşa ederken ya da yeni bir tarif alırken hala tamamen ödüllendirici ve eğlencelidir. Şahsen ben de 12 Temmuz’da Nintendo Switch’te denemeyi dört gözle bekliyorum!
 

XxZeMaHSeRxX

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Developer
Katılım
12 Tem 2017
Konular
2,071
Mesajlar
9,283
Reaksiyon Skoru
3,213
Online Süresi
167d 14h 24m
Başarım Puanı
345
MmoLira
853
DevLira
368
En İyi Cevap Puanı
63
Teşekkürler.
 

melankolıa18

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
28 Eyl 2017
Konular
0
Mesajlar
107
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
10h 38m
Başarım Puanı
44
Yaş
32
MmoLira
19
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst