• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

GMAKE EKRANINDA BEKLEME SORUNU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

testhesap5544

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1h 39m
Başarım Puanı
5
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

GAME Mİ BUİLD ETMEK İSTEDİGİMDE GMAKE YAZİYORUM SORUNSUZ KOD İŞLİYO GAMEK DEP YAZDİGİMDA EKRAN BU ŞEKİLDE KALİYO 5 DK FALAN SÜRÜYO DB Yİ BUİLD EDERKEN DİREK EDEBİLİYORUM RAHAT BİR ŞEKİLDE GAMEDE BU SORUN VAR

5 DK SORA FALAN BU ŞEKLE GELİYO ÖYLE GMAKE YAZABİLİYORUM SORUN FİXİNİ ÜCRETİ KARŞILIGINDA VERİCEK ARKADAS ARİYORUM

Son düzenleme:

Vectors

KSK
Fahri Üye
TM Üye
Konular
870
Reaksiyon Skoru
1,092
Online Süresi
13d 5h 45m
Başarım Puanı
252
MmoLira
316
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
neden dep yapıyosun?

Dr.Alchemy

Turkmmo
TM Üye
Konular
76
Reaksiyon Skoru
487
Online Süresi
23d 20h 24m
Başarım Puanı
142
MmoLira
233
DevLira
21
En İyi Cevap Puanı
0
eğer cpp eklemediysen dep yapmana gerek yok zirt pırt hatta ufak bi degişiklik yaptiysan OBJDIR yada .obj olabilir char_item.o silersen yenisin atip direk gmake -j20 yapabilirsin 1 dosyayi build edecektir vakit kazanirsin

------------------------------

BINDIR = ...

BINDIR = /usr/game/share

Böyle degiştirirsen direk shareye atacaktir

Cleanida böyle yap seri olur direk bindir yani shareye bağli clean

clean:
@rm -f $(COBJS) $(CPPOBJS)
@rm -f $(BINDIR)/game

-------------------------

Son Olarak Extern Unutma

Konu Sahibi
Konu Sahibi
T

testhesap5544

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1h 39m
Başarım Puanı
5
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
yaptigim bi fixten kaynakliymiş çözdüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)