• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


oyun hileleri aimking.com

dpimapen55

Level 1
Üye
Katılım
26 Ara 2014
Konular
2
Mesajlar
3
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
17m
Başarım Puanı
26
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!Oyun Hilesi Satın Al
Pubg ve daha fazlası…
AimKing PlayerUnknown's Battlegrounds ve FPS oyunlarını kazanmayı kolaylaştıran yeni bir çoklu oyun betik platformudur.

Spacebar kazanır
League Of Legend Script , sadece bir tuşa basılı tuttuğunuzda her oyunu baştan sona domine etmek için doğru zamanda akıllı bir combo gerçekleştirecektir!
Performans / FPS
Daha fazla FPS düşüşü yok. Aimtec ile, diğer araçlardan farklı olarak, sabit ve yüksek bir çerçeveye sahip olmanız garanti edilir.​
Gerçekten Belirlenemeyen Hileler

Benzersiz koruma yöntemlerimiz, üst düzey anti-hilelerden bile fark edilmemektedir. Durum sayfamızı güncel tutuyoruz ve almanız gereken önlemler varsa, size bilgi verilecek.
Arkanı kolluyoruz
Ürünlerimizle ilgili sorunlarınız varsa veya istediğiniz seviyeye ulaşmak için yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için buradayız. Personelimize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak için bilet sistemini kullanın.
Desteklenen Oyunlar
AimKing ağına eklemek için sürekli yeni oyun sürümlerine bakıyoruz. Şu anda aşağıdaki oyunları destekliyoruz, eklememizi istediğiniz oyunları bizlere bildirmek için iletişime geçin.

Oyun Hileleri

Kaybedekten bıktınız mı? Bize katıl! Favori oyunlarınıza hükmetmek için ne gerekiyorsa sunuyoruz.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)

Üst