Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Rocket League, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Durumda

doganemirhan

DEVELOPER
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
17 Tem 2018
Konular
66
Mesajlar
971
Reaksiyon Skoru
123
Başarım Puanı
122
MmoLira
150
DevLira
39
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!Steam'in en çok sevilen çok oyunculu çevrimiçi oyunlarından Rocket League, doğum günü sebebiyle kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde oynanabilir hâle geldi. Bu sayede arabalarla yapılan dijital futbol maçlarında rakibinize tozunuzu yutturabilirsiniz.

Dijital platformda dağıtılan oyunların yayınlandıkları tarihlere gelindiğinde indirimler gerçekleştiğini veya fırsatlar düzenlendiğini sıkça görmüşüzdür. Gerçekleştirilen bu fırsatlar sayesinde bir yandan geliştiricilerin ürettiği oyunlar daha çok oynanırken bir yandan da sunulan fırsatlar sayesinde oyuncular da büyük mutluluklar yaşıyorlar.
7 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürüldüğü günden itibaren yüksek ivmeli bir yükseliş izleyerek an itibariyle 354.742 kullanıcı sayısına ulaşmış bulunuyor. Anlık olarak ortalama 40.000 kullanıcıya sahip olan Rocket League, 4. doğum gününü kutluyor. Bu doğrultuda Rocket League'i oynamak ve deneyimlemek 15 Temmuz'a kadar ücretsiz oldu ve oyun yarı fiyatına düştü.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst