Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


ETKİNLİK: King's Canyon'a Saldırı Var !!

✗Sarcasm™

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,862
Mesajlar
19,643
Reaksiyon Skoru
2,783
Online Süresi
67d 8h 34m
Başarım Puanı
410
MmoLira
2,350
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9

M2Bob Metin2 Bot Hilesi En Ucuz Fiyat Turkmmo Güvencesiyle! HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

KINGS CANYON'DA BİR SALDIRI?
Canavarlar Apex Arenası'nı istila etti ve haritayı yeniden şekillendirdi! Ama bu basit bir kaza mıydı? Outlands Journal araştırıyor.

Afetler, Apex Legends'in evi olan Kings Canyon'a saldırdı: bölgenin doğal ve vahşi yaşamını mahvetmek için inşa edilmiş bir Repulsor Kulesi, arenada yaratık baskınına yol açmıştı. Afetin görüntüleri, Solace'dan Psamathe'ye kadar her bir televizyon ekranaın sıçradı ve

Normal şartlar altında, Outlands Journal'da biz böyle basit raporları ana akıma bildiririz ancak, kulenin yıkımından birkaç dakika önce arenada görünen gizemli bir figürün raporları, endüstriyel bir kazadan daha çılgınca bir şey ortaya koyuyor. Dergi, arenaya verilen zararın bir kısmıyla ilgili kanıtlar elde etti - gerçeğin düz görüşte saklandığını düşünüyoruz.

Shattered Forest
Leviathans:

Kulenin yıkılmasının ardından, Kings Canyon kayalıklarının ötesine geçen bir zamanlar barışçıl olan Leviathan ırkı, şiddetli izdüşümlerinde tanıdık yerlerinden birkaçını yok etti. Yerleştikleri küçük, terk edilmiş kasaba, şimdi bir moloz yığınından farksız.

Shipping Container Town
Flyers:

Uzun zamandır Kings Canyon'u çevreleyen el ilanları - kesinlikle düzenli kan dökülmesi kokusu onları getirdi - Shattered Forest'ı yuvalama alanları haline getirdi. Fotoğrafçılarımız bu arenaları keşfedip yuvalarına geri döndüler.

The Cage
Yeni kurulumlar


Arenada yeni bir koruma karakolu ve ek kamplar inşa edildi ancak en dikkat çekici olanı kesinlikle The Cage. Bu altı katlı bentoth, rakipleri güveler gibi ateşe çekmek için hazırlanmıştır. Paralı Sendika'nın bu saldırının Apex Oyunlarını durdurmasına izin verme planları yok saymak ve bunu daha da büyük bir gösteri yaratma fırsatı olarak kullandılar.

Fakat hayati bir soru hala devam ediyor: kim Apex Oyunlarına bir son vermek istedi ve neden? Sendika kısa bir süre önce Talos gezegeninde rakip bir organizasyonla karşılaştı - bu saldırıdan sorumlu olabilirler miydi?

Outlands Journal, gerçeği ortaya çıkaran ilk kişi olacaktır. Apex Oyunları yüzeyinin altında gizlenen sırların daha fazla kapsanması için sık sık tekrar kontrol edin.

- Angela Fazia

Haberi Türkçe Çeviren: ✗Sarcasm™
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst