Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Annesinin PUBG Oynamaması İçin Telefonuna El Koyduğu Genç İntihar Etti

Corvis

KodlaWeb
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Paylaşımcı
Katılım
22 Ağu 2013
Konular
104
Mesajlar
783
Reaksiyon Skoru
660
Online Süresi
11d 6h 38m
Başarım Puanı
184
MmoLira
229
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Oyun bağımlılığı nedeniyle yeni bir intihar haberi, yine Hindistan'dan geldi. Okulunun tatil olması nedeniyle zamanının tümünü PUBG Mobile oynayarak geçiren bir genç, annesinin telefonuna el koyması nedeniyle intihar etti.

Son yılların önemli sorunlarından bir tanesi oyun bağımlılığı. Çocuklar, zamanlarının büyük bir çoğunluğunu akıllı telefonlar, tabletler ya da bilgisayarlarda geçiriyorlar ve bu da onların oyun bağımlısı olmasına neden oluyor. Yine Hindistan'dan gelen bir haber, oyun bağımlılığının sonuçlarını gözler önüne seriyor.
Hindistan'ın kuzey kesiminde bulunan Jind kasabasında yaşanan olayda, 17 yaşındaki bir genç, annesinin kızarak elindeki telefonu alması nedeniyle intihar etti. Gencin annesi, çocuğunun sürekli olarak PUBG Mobile oynadığı için kızdığını ve telefonuna el koyduğunu ifade etti.


Hindistan'ın yerel haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre 17 yaşındaki genç, okulunun bitmesi nedeniyle vaktinin neredeyse tamamını akıllı telefonundan PUBG Mobile oynayarak geçiriyordu. Talihsiz gencin annesi ise bu durumdan rahatsızlığını dile getirerek zaman zaman çocuğuna kızıyordu. Son tartışmanın ardından annesi, gencin telefonuna el koyarak oyun oynamasını yasakladı.
Gencin polis memuru olan babası, eşiyle çocuğunun sık sık bu konu yüzünden tartıştıklarını, son tartışmanın yaşandığı gün görevde olduğunu ve eve geldiğinde ise çocuğunun kendisini asmış olduğunu gördüğünü ifade etti.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst