Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Japon modifiye şirketi Liberty Walk’ın Mercedes-AMG C63 çalışması

x30x30x30

Düşünce özgürIüğü tüm kötüIükIerin anasıdır.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
Katılım
29 Tem 2015
Konular
445
Mesajlar
1,078
Reaksiyon Skoru
460
Online Süresi
21g 6s 3d
Başarım Puanı
187
Yaş
24
MmoLira
348
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Lüks coupe’ye şeytani görünüm.

Aylarca beklemeden sonra, aftermarket modifiyecisi Liberty Walk sonunda Mercedes-AMG C63 için geliştirdiği gövde kitini sergiledi. Bu yeni görünüm şu an için yalnızca önceki jenerasyon C-Serisi için kullanılabiliyor, mevcut Mercedes W205 C-Serisi gövde kiti için ise biraz daha beklemeliyiz. Ancak bu otomobili kıyas olarak alacaksak, kesinlikle beklemeye değer.

Beklenildiği gibi Japon otomobil üreticisi aracın sürüş yüksekliğini epey alçaltmış. Kit ile birlikte bir splitter, yan etekler ve siyah spoyler sunuluyor. Izgara, aynalar ve jantlar da siyaha boyanmış. Çok daha geniş çamurluklar da dikkat çeken diğer detaylardan.

Liberty Walk, dört kapılıların hayranları için aynı modifiyeyi C63 sedana da uygulayacak. Bu kitler yalnızca estetik amaçlı, performans anlamında herhangi bir güncelleme yok.

Sıra geldi üzücü kısma: fiyat. Liberty Walk fiyatlandırma ile ilgili bir açıklama yapmadı ancak karbon fiber kitin maliyetinin 17,620 dolar olduğunu ifade etti. aynı kitin karbon fiber olmayanın maliyeti ise 12,870 dolar. 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst