Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fortnite Haritasındaki Devasa Ördek Ne Anlama Geliyor?

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Katılım
8 Nis 2017
Konular
2,052
Mesajlar
3,884
Reaksiyon Skoru
1,147
Online Süresi
24d 50m
Başarım Puanı
297
MmoLira
539
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!Fortnite, yeni etkinliğini tanıtmak için bu sefer garip bir yola başvurdu. Peki haritada yer alan bu devasa ördek ne anlama geliyor?

Fortnite, etkinliklerini çılgınca tanıtmasıyla biliniyor ancak bu seferkini anlamlandırmak gerçekten zor. Bu etkinliğin büyük sürprizi Neo Tilted’ın yakınlarında bulunan, yeşil güneş gözlüklü devasa bir plastik ördek. Plastik ördeğin ne işe yaradığı henüz çözülebilmiş değil. Kendisinin 1 milyon değerinde bir can barı var ve sadece kazmalardan hasar alabiliyor.


Ördeğin etrafındaki şeyler yok edildiği zaman bir şekilde etkileşime geçmiyor. Siz de bu ördeği kendiniz görmek istiyorsanız, Neo Tilted’ın güneydoğusunda kalan E6 bölgesine gidebilirsiniz. Eğer zorlanırsanız aşağıdaki haritaya da göz atabilirsiniz.


1 milyon gibi bir can değerini sadece kazmayla bitirmeye çalışmak ve sonunda hiçbir şey elde etmemek, oyuncular için can sıkıcı olabilir. Epic Games'in ne yapmaya çalıştığına ve Fortnite için nasıl bir etkinlik planladığını henüz bilmiyoruz ancak tahmin yürütecek olursak etkinliğin aşırı zor olacağını söyleyebiliriz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst