Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

x7 Mouse Oscar Editor Otomatik Kasma Macrosu (Pot Basmayan)

Bekir.CANPOLAT

Herkesin işine yаrаdığın kаdаr iyisin bu hаyаttа.
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Merhabalar...

♣ Hepimizin bildiği gibi x7 Mouse'lar Karahan online da hayatınızı kolaylaştıran macro yazılabilen ve yazdığnız macrodaki işlemleri oyuna aktaran kolaylaştırıcı bir oyun mouse'udur


♣ Fakat çoğu arkadaşımız kendine macro yazamadığı için ben kendi yazdığım ve kullandığım Otomatik kasma kasma macrosunu sizinle paylaşmak istedim.

♣ Öncelikle bu macro kesinlikle Pot basmamaktadır, sadece Otomatik olarak 2 dakikada bir Buff alır, yaklaşık 20-25 dakikada bir pet yemi basar ve yere düşen itemleri toplamaz. bu macro sadece CLABLASH la kasmak içindir.

♣ Clablash'ın Pot basma yüzdesini Kendi karakterinize göre ayarlayınız.

♣ Bu macroyu kullanacak arkadaşlar skill periyodunda bağzı değişiklikler yapmak zorunda kalacaklardır aksi takdirde Macro düzgün çalışmayacaktır.

Macronun nasıl kullanılacağını bilmeyen arkadaşlar için

x7 Mouse OscarEditor macro kullanımıMACRO DOWNLOAD LİNKLERİ
-Periyot dizilimi aşağıdaki gibi olmalıdır


4: Alan Skill'i
6: Genel Buff
7: Silahınıza Uygun Buff Türü (Ofansif-Defansif-Menzilli)
E: Piran Meyvesi (Pet Yemi)


Bakınız!♣ Macro sadece 1. periyoda kuruludur ancak siz potlarınızı ikince ve üçüncü periyoda da koyduğunuzda clablash ikinci ve üçüncü periyottaki potlarada kendi bastığı için sizin macronun kurulu olduğu periyotta kalmanız ve diğer periyotları potla doldurmanız yetecektir

♣ Macroyu çalıştırırken petinizin dayanç seviyesini 100% olmasına özen gösteriniz aksi takdirde dayanç seviyesi kolaylıkla 0% a inebilir.


♣ NOT!: Eğer macroyu tüm gece veya AFK bırakacaksanız Düello isteğ, Ticaret isteği, Arkadaşlık isteği, U-ç isteği, Takım isteği, Aile isteği ve en önemlisi Savaş isteğini kapatmayı unutmayınız! Macro Bulunduğunuz slotun size vurmasına karşın bazı aralardaki Buff ları almaya bilir. fakat bu durum nadiren görülür.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst