Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Rubinum Kapandı! Gameforge Metin2 Pvp Serverlar İle Yasal Yollarla Mücadeleye Başladı

4.60 yıldız(lar) 7 Oy

hasokjnq

Opps
Üye
Konular
12
Reaksiyon Skoru
5
Online Süresi
3d 4h 16m
Başarım Puanı
45
MmoLira
31
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Çok saçma, istediğimiz filesi oynayamayıp ne yapacağız? Ve yahut diğer bir sorum şudur; TR filesine benzeyen sunucular mı kapatılacak?

AlpKhanate

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
1d 17h 22m
Başarım Puanı
39
MmoLira
117
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Rubinum'un Cenazesi Teşvikiye Camii'nde kaldırılmış :D

lanetadam

Beni kimler sorduysa sizi görüp gülüp gitti deyin.
Site Yetkilisi
Admin
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
8,851
Reaksiyon Skoru
2,498
Online Süresi
86d 2h 35m
Başarım Puanı
520
MmoLira
1,028
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
3
Metin2 TR Yasal Hakları Tabikide Mevcut, Ama Türkiyede Vergi Ödemiyorlar Ödemediği İçin T.C Yasaları Gereği Diğer Bir Irkın Telif Hakkını Uygulayamazlar. Böyle Bir Konu Açıp Turkmmo Sakinlerini Korkutma Yerine Bir Yasal Araştırma Yapıp Konuyu Farklı Dille Anlatabilirdiniz, Turkmmo Şuan Ayakta Duruyorsa Burdaki Üyeleri Sayesinde Duruyor, Derin Darbe Denilen Sahıs Kendisi Bir Marka Deil 2-3 Boş İnsanın Agzından Cıkan Sözlerle Turkmmo Ve Metin2 Camiyasını Çalkalamalarına Gerek Yok Olmazda. Rubinum Veri Kaynagı Almanya Baglı Oldugu İçin Telif Atıldı, @admin
#193.numaralı postda gerekli açıklama admin tarafından zaten yapılmıştı, marka isim hakkını kullanarak dava açabilirler. Mesajda yazılanları okumanızda yarar var.
Rubinum'un Cenazesi Teşvikiye Camii'nde kaldırılmış :D
Coma bizi tan eyleme. :lol:

Konu Sahibi
Konu Sahibi
admin

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Admin
Konular
20,508
Reaksiyon Skoru
14,566
Online Süresi
65d 3h 8m
Başarım Puanı
825
MmoLira
1,280
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9
Metin2 TR Yasal Hakları Tabikide Mevcut, Ama Türkiyede Vergi Ödemiyorlar Ödemediği İçin T.C Yasaları Gereği Diğer Bir Irkın Telif Hakkını Uygulayamazlar. Böyle Bir Konu Açıp Turkmmo Sakinlerini Korkutma Yerine Bir Yasal Araştırma Yapıp Konuyu Farklı Dille Anlatabilirdiniz, Turkmmo Şuan Ayakta Duruyorsa Burdaki Üyeleri Sayesinde Duruyor, Derin Darbe Denilen Sahıs Kendisi Bir Marka Deil 2-3 Boş İnsanın Agzından Cıkan Sözlerle Turkmmo Ve Metin2 Camiyasını Çalkalamalarına Gerek Yok Olmazda. Rubinum Veri Kaynagı Almanya Baglı Oldugu İçin Telif Atıldı, @admin
Vergi ödemediği için telif hakkı uygulayamaz cümlesi bir hurafe. Öyle bir uygular ki :D
Benim yazdıklarım zaten tamamen daha önce başıma gelenler ve şirket avukatımızla görüşmem sonucu yazdığım şeyler. Herkes önlemini alsın diye yazıyorum. Bu konu içerisinde uzun uzun örneklerle yazdım ne yapılması gerektiğini, telif hakkı konusunda nasıl başınız daha az ağrır ne yapmanız gerek, hepsini yazdım :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)