Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

NosTale Yazı Kaptan Pete O'Peng ve Lola Büyükkulak ile geçir !

MertJanx

Mühürlendin sen benim ömrüme & M♡B♡A
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...Bu yılki yaz etkinliği başladı! İki eski haydut da burada – Ürkütücü Korsan Kaptan Pete O'Peng'e ve kurnaz Lola Büyükkulak'a karşı mücadele etmeye cesaretin var mı? 31 Temmuz'a kadar onlara karşı mücadele edip güzel etkinlik eşyaları toplayabilirsin.

Eskisinden daha da tehlikeli: Kaptan Pete O'Peng'e karşı mücadele et!

Kaptan Pete O'Peng geri döndü! Açık denizlerde gezdikten sonra artık eskisinden de tehlikeli. Bu yaz da çenesini tutmayacak: Ona karşı hiç şansın olmadığını düşünüyor. Ona bunun aksini ispat edebilecek misin?

  • Kurnaz Kaptan Pete O'Peng'i ve tayfasını korsan akınında yok et! Akın kutusunu yağmala ve biraz şansla içerdiği diğer eşyaların yanındaNavy kostümünü veya Navy çalıkuyruğunu, Partner Leona'yı veya dört Korsan çalıkuyruktan birini kap.
  • Şık Navy kostümünü giy! Kaptan şapkası rakipte %2 olasılıkla tehlikeli don meydana getirir. Bu kostüm tüm saldırılardaki hasarı %5'lik bir olasılıkla %80 azaltır. İki giysi parçası da su elementine karşı direnci %2 artırır.

Lola Büyükkulak'ın kulaklarını çek!

Lucy'nin kötü ablası: Lola Büyükkulak! Akında ona karşı mücadele et ama tavşanlar çetesine karşı dikkatli ol. Tavşan Mağarası'nda sürekli yeni yeni tavşanlar türüyor. Ayrıca Lola yere dev havuçlar batırır, bunları en kısa sürede yok etmelisin. Bu akın ekibinin her üyesi başlamak için Lola Büyükkulak'ın akın mührüne ihtiyaç duyar. Savaştan galip gelen sen olursan belki biraz şansla akın kutusundan Lucy Büyükkulak'ın partner uzman kartını çekersin. Lucy Büyükkulak ateş elementi sayesinde sana sadık ve güçlü bir yoldaş olacak.

Etkinlik görevleri

Çok sayıda görevde tüm gücünü ve marifetlerini göstermen gerekecek. Ödül olarak seni ginseng yaprakları ve havuçlar bekleyecek. Bu yararlı eşyalar sana YP ve BP yenilemede yardımcı olacak.

Günlük görevler

Ginseng Kazıcı ve Rafael'in Hikayesi
Günlük görevlerin ödülü olarak kaplumbağa hediyesi ve Lola Büyükkulak'ın akın mührü seni bekliyor.

NosTale Ekibi iyi eğlenceler diler!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst