Reklam vermek için [email protected]

Cabalonline Hakında

ShineSun

Tesadüf
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Üye
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
2,052
Mesajlar
7,143
Reaksiyon Skoru
4,035
Altın Konu
75
Başarım Puanı
392
Yaş
33
TM Yaşı
4 Yıl 4 Ay 27 Gün
Online Süresi
209d 22h 22m
MmoLira
921
DevLira
0
Takipçiler
54

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Cabal 2, ESTsoft tarafından geliştirilen, bilim kurgu ve fantezi temalı, MMORPG türü bir oyundur. Cabal 2’de serinin ilki olan Cabal Online’daki görünüm CryENGINE3 grafik motoru ile orijinaline kıyasla daha fazla geliştirilmiştir. Görüntüdeki iyileşmeler dışında oyun genel olarak korunmuş ve farklı bir oyun olmaktan çıkmıştır.

Cabal 2 oyunu zengin senaryolara sahiptir ve diğer herhangi bir MMORPG oyunun aksine, oyun gerçek bir senaryo ile sürekli olarak devam etmektedir. Ayrıca oldukça geliştirilmiş aksiyon dolu dövüş sistemi ve kombo yetenek sistemi oldukça göz dolduruyor.

Cabal 2 oyununda yaratıklar ve NPC’ler gerçekçi ve bu yüzden oyun daha canlı görünüyor. Oyuncular da oyunda yetenek geliştirirken ve seviye atlarken içine daldıkları hikayede savaşırken ya da görev yaparken oyundan daha fazla eğlence alabiliyor.

Oyunda Reinfeldt (Milletler Batı Federasyonu) ve Echsteel (Tüccarlar Doğu Federasyonu) olmak üzere iki farklı ırk bulunuyor. Her iki ırkın da kendine göre özgün, ilgi çekici, harikulade hikayeleri bulunmaktadır. Bunun yanında Warrior, Force Shielder, Force Blader, Force Archer, Priest, Wizard isimlerinde altı farklı karakter sınıfları da Cabal 2’de yer almaktadır.

Birbirinden tehlikeli zindanlarıyla, hem PvP hem PvE karşılaşmaları bulunan haritalarıyla, meslek sistemiyle, MMORPG’lerin olmazsa olmazı Pet sistemiyle ve en önemlisi Binek sistemiyle Cabal 2, bize göre meraklıları tarafından yeterince ilgi çekecek gibi duruyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst