Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

League Of Legends Ashe Şampiyon Tanıtımı 8. Bölüm:

x30x30x30

Düşünce özgürIüğü tüm kötüIükIerin anasıdır.

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]Ashe
Ayaz Okçu

Ayaz Okçu

Can:539 (+85 seviye başına)
Saldırı Gücü:61 (+2.96 seviye başına)
Saldırı Hızı:NaN (+3.33% seviye başına)
Hareket Hızı: 325
Can Yenileme:3.5 (+0.55 seviye başına)
Zırh:26 (+3.4 seviye başına)
Büyü Direnci:30 (+0.5 seviye başına)


Pasif:
Buz Atışı: Ashe'in saldırıları hedefi yavaşlatır ve yavaşlayan hedeflere verilen hasarı arttırır.
Ashe'in kritik vuruşları ilave hasar vermez ama hedefe güçlü bir yavaşlatma etkisi uygular.


Q Yeteneği:
Pürdikkat

Bedel: 50 Mana
Menzil: 400

Ashe saldırı yaptıkça Odak biriktirir. Azami Odak yüküne ulaştığında, Ashe Pürdikkat yeteneğini kullanarak bütün Odak yüklerini harcayabilir. Bu yetenek Ashe'e bir süreliğine Saldırı Hızı verir ve bu süre boyunca Ashe'in normal saldırısı güçlü bir ok yağmuruna dönüşür.

Pasif: Normal saldırılar 4 saniyeliğine Odak yükü kazandırır, bu etki en fazla 4 defaya kadar birikir. Yükler teker teker azalır ve 4 yüke ulaşıldığında Pürdikkat yeteneği kullanılarak bütün Odak yükleri tüketilebilir.

Aktif: Ashe 4 saniyeliğine %20/25/30/35/40 Saldırı Hızı kazanır ve normal saldırıları, 0 fiziksel hasar veren bir ok yağmuruna dönüşür. Bu süre boyunca Ashe, Odak yükü biriktirmez. Pürdikkat, Buz Atışı etkisi uygular.


W Yeteneği:
Yaylım Ateşi

Bedel: 50 Mana
Menzil: 1200

Ashe, ilerledikçe yayılan ve fazladan hasar veren 9 ok fırlatır. Ayrıca Buz Atışı etkisi uygular.

Koni şeklinde bir alana, her biri {{ totaldamage }} Fiziksel Hasar veren oklar fırlatır. Rakipler, Yaylım Ateşi'nden gelen okları engelleyebilir; ancak yalnızca ilkinden hasar alır.Şampiyonlara isabet eden oklar, Buz Atışı'na yönelik Kritik Vuruş sayılır.


E Yeteneği:
Şahin Atışı

Bedel: 0 Mana
Menzil: 25000

Ashe, Şahin Ruhu'nu haritanın herhangi bir yerine keşif görevine gönderebilir.

Ashe'in gözcülük yapması için canlandırdığı şahin, hedef konuma uçarken alanı açıp 5 saniyeliğine görüş sağlar. Ashe aynı anda en fazla 2 adet Şahin Atışı yükü bulundurabilir.Şahin Atışı, açığa çıkardığı şampiyonlar için Ashe'e asist kazandırır; ancak Ashe'in asist kazanabilmesi için bu şampiyonların atış öncesinde görüş dışında olması gerekir.


R Yeteneği :
Büyülü Kristal Ok

Bedel: 100 Mana
Menzil: 25000

Ashe düz bir hatta buzdan bir ok atar. Ok rakip bir şampiyona çarparsa hasar verir ve şampiyonun sersemlemesine neden olur. Sersemletme süresi, okun kat ettiği mesafe arttıkça artar. Ayrıca hedefin çevresindeki birimler de hasar alarak yavaşlar.

Attığı kristal buz oku, isabet ettiği ilk rakip şampiyonun sersemleyerek {{ rmaindamage }} Büyü Hasarı almasına neden olur. Okun kat ettiği mesafe arttıkça sersemletme süresi de en fazla {{ maxstunduration }} saniyeye kadar artar. Çevrede bulunan rakipler, söz konusu hasarın yarısını alır.


Kostümler:

Freljord'lu AsheSherwood'lu AsheYabanotu AsheKraliçe AsheAmetist AsheGönül Avcısı AsheYağmacı AsheKod Adı AsheŞampiyonlar Şampiyonu AsheKozmik Kraliçe AsheAshe şampiyon hikayesi için aşağıdaki fotoğrafa basabilirsinizBugünkü şampiyon tanıtımımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız bir önceki şampiyon tanıtımız için aşağdaki fotoğrafa tıklayınız.Bugünkü şampiyon tanıtımımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız bir sonraki şampiyon tanıtımız için aşağdaki fotoğrafa tıklayınız.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst