Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Discord'un Oyunlarda Fps Düşürmesini Nasıl Engelleriz ?

Tranquillo

Yıldızlar Bile Kayar
Telefon Numarası Onaylanmış Üye Turkmmo Discord Nitro Booster
Admin
Konular
6,061
Reaksiyon Skoru
5,697
Altın Konu
5
Başarım Puanı
499
TM Yaşı
10 Yıl 2 Ay 12 Gün
Online Süresi
61d 21h 32m
MmoLira
1,982
DevLira
56

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

ANLATIMA GEÇMEDEN ÖNCE

Merhaba değerli Turkmmo üyeleri, bu konumda sizlere son zamanlarda popüler bir uygulama olan Discord un ne yazık ki beraberinde getirdiği Fps sorununu nasıl düzelteceğimiz anlatacağım. Bu sorun genellikle orta ve düşük özellikli sistemler ortaya çıkabilir. Şahsen kendi bilgisayarım için konuşacak olursam, benim ki orta derecede. Discord un performansı etkilediğini biraz geç fark ettim. Discord açık olduğu zamanki Fps değeri ile kapalı olduğu zaman ki Fps değerini karşılaştırdığım zaman anladım ki biraz etki ediyormuş.Çoğu oyuncu Discord un performans düşürmediğini aksine oyunlar ile entegreli çalıştığınız savunur. Haklılar bu konuda ama haklı oldukları konu Discord un oyunlarla birlikte entegreli çalışması. Aşağıdaki adımları sırasıyla ve hatasız bir şekilde yaparsanız bu sorunun önüne başarılı bir şekilde geçmiş olursunuz. Soru veya sorunlarınız olursa konu altından hatanın resmi ile beraberinde mesaj gönderebilirsiniz, zaman içerisinde ben veya diğer bilgi sahibi olan kişiler sizlere yanıt vermeye çalışacağız.

Discord'un Oyunlarda Fps Düşürmesini Nasıl Engelleriz ?

1-) Uygulamayı açıyoruz, ayarlar sekmesine geliyoruz. Arayüz kısmına tıklayıp en üstte yer alan
" Oyun İçi Arayüzü Etkinleştir. " butonunu devre dışı bırakıyoruz.

Screenshot_25.png

2-) Tekrardan ayarlar sekmesine geliyoruz, görünüm kategorisine basıyoruz. En aşağı taraflarda yer alan
" GELİŞMİŞ " ayarının altındaki " Donanım İvmesi " botunu nu devre dışı bırakıyoruz.

Screenshot_26.png

Bu iki önemli ayarı yaptığınız zaman Fps değerlerinizde ani düşüş yaşamayacaksınız.
Anlatım ve fotoğraflar bana aittir alıntı değildir. İyi forumlar.

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Konu için teşekkürler.

Konu için teşekkür ederim.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri