Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Invasion: Modern Empire strateji mobil oyun

THReyiz

Level 6
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
23 Tem 2015
Konular
798
Mesajlar
1,470
Reaksiyon Skoru
103
Online Süresi
1d 22h 36m
Başarım Puanı
155
MmoLira
70
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Invasion: Modern Empire, detaylı görsellere sahip gerçek zamanlı strateji oyunu.
Invasion: Modern Empire, 2020 kıyamet sonrası dünyasında en güçlü komutan olmak için savaştığımız enfes görselleri ve müzikleriyle bizi içerisine çeken bir yapım ve platformunda hem telefon hem de tablette oynanabiliyor. Ücretsiz indirip oynayabiliyor olmamız ise tek kelimeyle harika!
Gerçek zamanlı strateji oyunlarının içerisine alabileceğimiz İstila: Modern İmparatorluk’ta online düzenlenen savaşlara katılıyoruz. Bir yandan kendi üssümüzü genişletme ve olası saldırıyı engelleme adına savunma hattı oluşturma çabası, diğer yandan düşman birlikleriyle çarpışma mücadelesi verdiğimiz oyunda sohbet özelliği de bulunuyor ki bu sayede etrafmızda gözümüze kestirdiğimiz birliklerle birleşip gücümüze güç katma şansımız da var.
Hayatta kalma, güç ve egemenlik için yarıştığımız oyunda ilk başta öğretici karşımıza çıkıyor ve üssümüzü nasıl kuracağımız, geliştireceğimiz gösteriliyor. Akabinde hem zaferle sonuçlanan savaşlara katılıyoruz. Bu süreci başarıyla atlattıktan sonra gerçek savaşlara katılıyoruz.


oyundan gorseller


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst