Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Godzilla Temalı Yeni PUBG Mobile Güncellemesinin Detayları Belli Oldu

THReyiz

Level 6
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
23 Tem 2015
Konular
798
Mesajlar
1,470
Reaksiyon Skoru
103
Online Süresi
1d 22h 36m
Başarım Puanı
155
MmoLira
70
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Oyuna ilgi çekici yeniliklerin eklendiği PUBG Mobile'ın Godzilla temalı 0.13.0 güncellemesi, yarın oyuncularla buluşacak.

PUBG Mobile’ın 0.13.0 güncellemesi yarın yayınlanacak. Geliştiriciler de bunun adına Twitter’da yenilikleri paylaştı.
PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabında, 0.13.0 güncellemesinin 12 Haziran günü indirilebilir olacağı söylenirken, her şeyin yarınki güncellemeye hazır olması için oyun bugün içerisinde bakıma girdi. Bakım şu an bitmiş durumda.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesinin önemli yenilikleri

En büyük yeniliklerden birisi oyuna ‘hızlı çatışmalar sağlayan mod’ olarak tanımlanan ve hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs görünümünden oynayabileceğiniz ‘Team Deathmatch’ modunun eklenmesi oldu. Oyuncular bu modda 4 v 4 takımlar halinde birbiriyle çatışacaklar. Ayrıca oyuna emülator ve hile gibi üçüncü parti yazılımların daha iyi tespit edilebilmesi için gelişmiş bir yazılım eklendi.PUBG Mobile geliştiricileri aynı zamanda oyuna yeni bir En Değerli Oyuncu (MVP – EDO) sistemi ekledi. Oyunun sonunda oyuncuların yeni bir EDO pozu olacak. Bir diğer değişiklik ise oynanışa geldi. Artık bir objenin üstüne çıkmak veya üstünden atlamak için ayrı bir tırmanma tuşu bulunacak ve isterseniz bu ayarlardan kapatılabilecek.
PUBG Mobile geliştiricileri aynı zamanda oyuna yeni bir En Değerli Oyuncu (MVP – EDO) sistemi ekledi. Oyunun sonunda oyuncuların yeni bir EDO pozu olacak. Bir diğer değişiklik ise oynanışa geldi. Artık bir objenin üstüne çıkmak veya üstünden atlamak için ayrı bir tırmanma tuşu bulunacak ve isterseniz bu ayarlardan kapatılabilecek.


Yeni güncelleme ile yeni bir tema da gelecek. PUBG Mobile'e gelen bu seferki tema Godzilla: King of Monsters filmi; dolayısıyla da Godzilla'nın kendisi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst