Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Hızlı Yang Kasma Taktiği

quality38

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
21m
Başarım Puanı
3
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, bu yazıda size metin2 de hızlı yang kasmayı anlattığım ufak bir rehber hazırladım. Çoka abartmaya gerek yok, illaki bilen arkadaşlar vardır ama bilmeyenlerin işine yarayacağını düşünüyorum.

Biliyorsunuz Metin2'de +9 itemler çok değerli ve + basabilmek için demirci bizden bazı malzemeler istiyor. Ben, demircinin en çok istediği malzemeleri kasarak çok fazla kâr elde ettim. Bu yazıda bahsedeceğim 2 item var. Ben en çok başlangıç el kitabı ve değerli taş parçası topluyorum. Bunlar cidden sürümden çok fazla kar bırakıyor. Hele birde hile kullanıyorsanız. M2bob ile bilgisayarımı 24 saat açık bıraktım ve o gün içersinde yüzlerce başlangıç el kitabı ve onlarca dtp düşürdüm.

İlk olarak birçok geliştirme için gerekli olan Değerli Taş Parçası kasacağız. DTP'ler Kötü Siyah Fırtına Joh-Hwan ve Siyah Rüzgar Jak-To'dan düşüyor.

Bu slotlarda yukarıda işaretlediğim alanlarda çıkıyor. Ben botu açıp 2 hesabıda işaretlediğim yerlere bırakıyorum çatır çutur kasıyor dtpleri.

Sırada Başlangıç El Kitabı var, Turkey2'de normalde tanesini yaklaşık 100kdan satıyolardı o zamanlar, ben tanesini 75k dan koyuyorum elimde bol olduğu için 1 saat içersinde pazar boşalıyordu...
Bu itemi düşüreceğimiz slotlar ise Arahanlar ve fanatikler. Onlarda aşağıda belirttiğim noktalarda bulunuyor.

Arkadaşlar konu alıntıdır. Aynen geçirmedim, özetledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)