Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Rambo312 5.Hikaye Yarışması Katılım Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArchitectMan

Mimar bey :)
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Konular
1,811
Reaksiyon Skoru
864
Altın Konu
0
Başarım Puanı
332
TM Yaşı
13 Yıl 6 Ay 28 Gün
Online Süresi
3d 11h 25m
MmoLira
1,425
DevLira
0

1-105 ORTA EMEK YAPISI İLE ALBAMT2 22 MARTTA AÇILIYOR - TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR VE FAZLASI HEMEN TIKLA!

Öncelikle yaşadığım ve üzerimde büyük etki yaratan , arada bir hala etki eden hikayemden bahsedeceğim sizlere. Normalde anlatmam bu konuyu ama madem biz forumca bir aileyiz anlatayım dedim.
Lise 2 deydim o zamanlar ( şuan Üniversite 2. sınıfım ) sene 2014. Senenin sonuna gelmiştik artık , sınavlar bitmiş karneyi bekliyoruz. İlişkim 2 sene olmuş. Ergen kafası işte evlilik hayali kuruyosun. Ben zaten pinpirikli bi adamdım halada öyleyim. Herşeyim mükemmel olmalı. Herneyse kız arkadaşımla her akşam buluşurduk ( evlerimiz yan yana ve ailelerimiz biliyordu ) . 2014 Yazının temmuz ayının 15 i olması lazım. O akşam dışarı çıkalım demek için aradım. Ulaşamadım. 1 saat kadar bekledim bidaha aradım telefonu kapalı. Evine gittim. Nur teyzeye sormak için. Nur teyze 3 saat önce çıktı evden daha gelmedi seninle değilmiydi ? dedi. O an ne desem bilemedim. Aklımdan binlerce şey geçti. Kazamı geçirdi ? Acil bişeymi oldu yada başına bişeymi geldi. Benimleydi de eve gidip gelicekti dedim. Yalan söyledim. Telaşlanmasın diye gerçi yine telaşlandı ama yapacak birşey yok. Sonra aramaya başladım. Sokak sokak , bahçelere baka baka . İçtiğim sigaraların haddi hesabı yok ( Lise 1 de başlamıştım sigaraya ) . Yaktığım sigara bitmiş sönmüş haberim yok kafam öyle dalmış öyle dolmuşum. Korkmuşum , telaşlanmışım. 1 Saate yakın aradım. Bir yandan da bizim tayfa diye söylediğim 10 kişilik arkadaş grubuna haber verdim bir yandanda onlar aradı. Ama sonuç yok. En son aklıma bir okul bahçesi var geceleri gidip beraber oturduğumuz okul. Karanlık tabi. Issızda. Acaba oraya falanmı gitti. Kızlarla otururken şarjı falan bitmiştir belki gibi düşünceler geçti aklımdan bastım gittim oraya. Hala söylüyorum keşke gitmeseydim o anı görmeseydim de insanlara olan güvenim kaybolmasaydı. Mahallede 1 kişinin bile sevmediği ahmet diye bir l*vuk var . Onunla öpüşürken gördüm okulun bahçesinde ararken , okulun arka tarafında banklar var orda gördüm bu arada. Beni gördüler tabi ben öyle baka kalıp şoka girince. İsmini ağzıma almak istemiyorum ama Melis açıklama yapmaya kalktı. Dinlemedim bile. Ahmete Allah ne verdiyse giriştim. Melisinde suratına tükürdüm . Direk sahile indim. Giderkende 2 paket sigara aldım. ( Ergensin işte sigaranın çözeceğini sanıyosun ) . Herneyse oturdum taşlara yaktım sigarayı . 1 duman çekip 2 ağladım . Seviyodum çünkü. Yıkılmıştım. Şuan yazarken bile içimde bişeyler kıpırdıyor ( aşk değil sinir ) . Öyle işte. Yaşadık böyle bişey. 6 Ay kadar kendime gelemedim. İnsanlara güvenemedim. Şuan daha beter durumdayım. Çabuk bağlanır çabuk güvenirim. Çabukta s*kt*r çeken tuhaf bir haldeyim. Bi yandan bölümüm zorluğu , kafayı çok kaldıramıyorum gerçi mimarlık sonuçta. Bu kadardı benim hikayem . Bir sonraki hikaye yarışmalarında görüşmek üzere. He bu arada alkolik derler çevrem genelde bana. Barmenliğim sağlamdır ayrıca 3 sene barmenlik yaptım. Herneyse bir sözüm var benim onunla bitireyim hikayemi. Ruhumun ve bedenim alkolik ise bunun nedeni sizlersiniz.

Yarışmada başarılar :)

Yarışmada başarılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri