Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dota 2 karakteri Earthshaker'ın beklenen Arcana kostümü çıktı

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Katılım
8 Nis 2017
Konular
1,882
Mesajlar
3,572
Reaksiyon Skoru
935
Online Süresi
19d 17h 28m
Başarım Puanı
247
MmoLira
397
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

MOBA tarafının en çok oyuncuya hitap eden oyunlarından bir tanesi olan Dota 2, günden güne oyuncu sayısını büyütmeye devam ediyor. Sahip olduğu derin MOBA mekanikleriyle oynayanını bağımlı hale getiren yapımın dünya şampiyonası çok yakında düzenlenecek. The Internationalolarak adlandırılan her bir dünya şampiyonasından önce Battle Pass dergisi çıkartan Valve, bu kez yeni Battle Pass dergisini alan oyunculara Arcana kostümü olarak Earthshaker'ı verecek.

Oyunun en güçlü ve agresif destek karakterlerinden bir tanesi olan Earthshaker'ın yeni kostümünü oyuncular oldukça beğendi. Planetfall Earthshaker Arcana adındaki kostümde Echo Slam, Enchant Totem, Blink Dagger ve sersemletme efektleri bulunuyor. Ayrıca kostümü satın alanlara özel seslendirme de verilecek.

TI9 Battle Pass dergisinde 365. seviyeye ulaşan oyuncuların açabileceği kostüm, destek sınıfını tercih eden oyuncular arasında oldukça rağbet görecektir. Geçtiğimiz sene ise oyuncular arasında yapılan oylama sonucunda Rubick karakterine özel bir Arcana kostüm çıkartılmıştı. Çeşitli mikro ödeme seçenekleriyle kasasını doldurmaya devam eden Valve, Dota 2 markasını fazlasıyla önemsiyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst