• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PServer Hile İsteklerinizi Yazın.

oguzhan1498

Level 3
Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 2 Senedir Forumda Yoktum Geçmiş Konularıma Bakarsanız Hatırlarsınız Eski Hilelerim ve Cracklar'imden.
Şimdi En başta M2bob Olmak üzeri Ve Başka Serverler'de Bypass, Wallhack, Multihack Hilesi İçin Sizdenİstediğim Şey Aktif Ve Çok oynanan Pserver'larıKonu Altına Belirtmenizdir.

Lütfen Aynı Serverleri 1'den fazla yazmayın. 72 Saat Sonra Konu Kapatılarak. Hilemizi Burda Görüceksiniz.
@Roodent
varsa sena2 için balık botu aciliyetli event bitmeden 5 gün var :D
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst