• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

PServer Hile İsteklerinizi Yazın.

cafer04545

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
22m
Başarım Puanı
4
MmoLira
9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 2 Senedir Forumda Yoktum Geçmiş Konularıma Bakarsanız Hatırlarsınız Eski Hilelerim ve Cracklar'imden.
Şimdi En başta M2bob Olmak üzeri Ve Başka Serverler'de Bypass, Wallhack, Multihack Hilesi İçin Sizdenİstediğim Şey Aktif Ve Çok oynanan Pserver'larıKonu Altına Belirtmenizdir.

Lütfen Aynı Serverleri 1'den fazla yazmayın. 72 Saat Sonra Konu Kapatılarak. Hilemizi Burda Görüceksiniz.
@Roodent
eski trojencilerden kim kalmış diyordum bende altaki sexy23x hesabıda senin kendi hesabınlada yorum yaptığına göre yine bir kurnazlik peşindesin neyse ben mod arkadaşlara gerekli kanıt ve bilgileri gönderirim şimdi

afafaf12321

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
4h 21m
Başarım Puanı
4
MmoLira
16
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
PhiliaMt2 olabilir.

qweqw1235124

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
6h 41m
Başarım Puanı
17
MmoLira
89
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
iris serverlerine bypass

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Roodent

Roodent

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
12
Reaksiyon Skoru
223
Online Süresi
2h 45m
Başarım Puanı
62
MmoLira
12
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
eski trojencilerden kim kalmış diyordum bende altaki sexy23x hesabıda senin kendi hesabınlada yorum yaptığına göre yine bir kurnazlik peşindesin neyse ben mod arkadaşlara gerekli kanıt ve bilgileri gönderirim şimdi
Eski Konulara Göz At Googlede Roodent Yaz sadece bak bakalım trojanlı kaldımı her forum hilelerimi ve cracklarımı paylasıyordu zamanında. ?

bluepasa

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1h 7m
Başarım Puanı
42
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
m2need için ejder botu ister ücretsiz ister ücretli sadece ejder botu ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)