Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Metin2TR Turkey2 Sunucusunda Hesap Alıcam Ciddiler içeri.

krallord20

Level 5
Fiyat
1 TL
Ürün Adı
Savaşçı Yada Sura Karakteri
Server
Turkey
İlan Türü ( Metin2 )
Hesap

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba ve Hoş geldin
Öncelikle Söylemem Gereken Şey Güvenli Alışveriş Olması
Başlıkta Belirttiğim Gibi Turkey2 Sunucusunda ban yeme riski olmadan 80 yada 90 Level Çar Arıyorum Savaşçı veya sura karakteri
Ciddiler Özelden Yazsın Whatsapp Yoluyla görüşelim anlasırsak site aracılığı ile hesabını satın alırım
Konumu okuduğunuz için teşşekür ederim yanlış yere açmışsamda özür dilerim iyi günler.​

|herkul01|

Level 45
Merhabalar,

Aradığınız bulmak için iki tavsiyem var.

İlk olarak ilanınızı turkmmo.com'a ait olan oyunalisveris.com'dada paylaşarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.
Buradan yardım alabilirsiniz : Oyunalisveris.com İlan Oluşturmak

İlanı açtıktan sonra foruma ekleyerek, daha güvenli bir satıcı konumuna gelebilirsiniz.
Buradan yardım alabilirsiniz : Oyunalisveris.com'da bulunan ilanını Turkmmo'da konu olarak açmak ve Uygun Önek seçmek

Bu sayede dolandırılma ihtimalinizde olmaz.

Turkmmo & Oyunalisveris.com'da Dolandırıclığa Son ! "Güvenli Alışveriş Sistemi" Nedir ?

fako4455

Level 1
merhablar 0539 581 0228 92 bedensel hava p ful itemli detay için wp den msj ınızı bekliorum

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)