• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

inat yaptık geliyoruz Söz Tutuyoruz.! Dazyshield Kurulum Anlatımı ve Dosyaları ile..!

2.00 yıldız(lar) 2 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Yakup Inal

Yakup Inal

Level 5
TM Üye
Konular
124
Reaksiyon Skoru
55
Online Süresi
15d 1h 32m
Başarım Puanı
99
MmoLira
142
DevLira
30
En İyi Cevap Puanı
0
Ne videosu kardes sourceyi gormedin mi bi ise yaramaz insan bunu paylasirken utanir piyasada onlarca bypassi var zaten.

boyle sacma sapan isleri buyutmeniz beni delirtiyor!
baskasinin sourcesinden pirim yapanida ilk defa goruyorum.
bu arkadas yazilimdan anlayan bir adam olsaydi elindeki dosyalara bakip bunu paylasmaya utanirdi xd
birde herkes alkis tutuyor rhxhsbssjd
1.ben kutlama beklemiyorum isterse bin tane bypass olsun buda beni ilgilendirmez bu korumayı para ile yıllardır satanlar var ben bunun için paylaştım.
2. geliştirebilen arkadaşlarımız olacaktır daha iyi hale getirebilecek insanlar olacaktır.
3. yazılımdan anlayan bi arkadaş değil demişsin kardeşim yazılımcıyım veya kendim yaptım die birşey söylemedim farkında mısın ?

bide baskasinin sourcesinden pirim yapanida ilk defa goruyorum demişsin hade bakalım sen git böyle bir dosyayı elde et paylaş bakalım

herkese söylüyorum 1 level olup buraya atıp tutmaya gelen gereksiz insanlara prim vermeyin sağolsun dazy kullanırmasın die elinden geleni yapıyor.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Yakup Inal

Yakup Inal

Level 5
TM Üye
Konular
124
Reaksiyon Skoru
55
Online Süresi
15d 1h 32m
Başarım Puanı
99
MmoLira
142
DevLira
30
En İyi Cevap Puanı
0
BAKIN KONUYU ÖNCE ANLAYIN BUNLAR DOSYALARIDIR VE AYLIK 100 110TL GİBİ Bİ ÜCRET İLE ALINIYOR. U DOSYALARI PAYLAŞMA NEDENİM ÜCRETSİZ KULLANMANIZ.

KORUMANIN YÜZLERCE BİNLERCE BYPAS SI HİLESİ V.B SEYLERİ VARMIŞ BU BENİ İLGİLENDİRMEZ.
DOSYALARI KENDİM YAZMADIM DOSYALARIN YAZILIMI İYİDİR SAGLAMDIR VEYA DEĞİLDİR BUDA BENİ İLGİLENDİRMEZ.
İSTEYEN KULLANSIN GELİŞTİRSİN İSTEMEYEN PARAZİT YAPMASIN.

HE BİDE BURAYA GELİP 1 LEVEL FORUMDA AKTİF OLMAYAN VEYA DAZY HESAPLARI KONUYA ÇAMUR ATMASIN ONLARA YANIT YAZMIYORUM ARTIK İYİ FORUMLAR

KONUYU ASLA KAPATMIYORUM NET.

rebelnd

Level 2
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
35
Online Süresi
8d 4h 7m
Başarım Puanı
47
MmoLira
291
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ben aynen veya gelistirip kullanacagim diyen arkadas varsa pserver linkini biraksin :D

xxxyenixxx

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
6
Online Süresi
6h 27m
Başarım Puanı
7
MmoLira
17
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
1.ben kutlama beklemiyorum isterse bin tane bypass olsun buda beni ilgilendirmez bu korumayı para ile yıllardır satanlar var ben bunun için paylaştım.
2. geliştirebilen arkadaşlarımız olacaktır daha iyi hale getirebilecek insanlar olacaktır.
3. yazılımdan anlayan bi arkadaş değil demişsin kardeşim yazılımcıyım veya kendim yaptım die birşey söylemedim farkında mısın ?

bide baskasinin sourcesinden pirim yapanida ilk defa goruyorum demişsin hade bakalım sen git böyle bir dosyayı elde et paylaş bakalım

herkese söylüyorum 1 level olup buraya atıp tutmaya gelen gereksiz insanlara prim vermeyin sağolsun dazy kullanırmasın die elinden geleni yapıyor.
sanki 2 level olsam dediklerimi anliyicaksin
gercekleri konusunca dazy olduk xd
neyse bos islerden prim kasmaya devam et. burda seni alkisliyicak senin gibi bircok insan var.

PashaZade

𝑴.𝑲𝒆𝒎𝒂𝒍 𝑨𝒕𝒂𝒕𝒖̈𝒓𝒌
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Konular
78
Reaksiyon Skoru
837
Online Süresi
74d 17h 42m
Başarım Puanı
182
MmoLira
308
DevLira
109
En İyi Cevap Puanı
7
kurabilen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)