Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

0lumGunu〤 5.Hikaye Yarışması Katılım Konusu

Beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0lumGunu

W ciemn

Fahri Üye
Konular
4,786
Reaksiyon Skoru
5,464
Altın Konu
117
Başarım Puanı
457
TM Yaşı
10 Yıl 4 Ay 25 Gün
Online Süresi
137d 12h 17m
MmoLira
3,614
DevLira
7

1-105 ORTA EMEK YAPISI İLE ALBAMT2 22 MARTTA AÇILIYOR - TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR VE FAZLASI HEMEN TIKLA!

Sene 98, o zamanlarda siyah bir Mustang GT500 var. Rize sokaklarını dolaşıyorum, hava gerçekten soğuk. Birden camın sileceklerinin arasında bir kağıt gördüm. Şöyle bir yazı yazıyordu...

Ekrem abi ile Meksika'da bulunan Tijuana şehrinde ki Devrim Meydanında güneşin cayır cayır yaktığı sıcaklıkta yürüyoruz bir yandan da hafif rüzgarlar savruluyor üstümüze doğru ama rüzgar bile sıcak geliyor yüzümüze, sırtımıza. Türkiye'den bahsediyoruz Ekrem Abi ile... Abi diyorum Türkiye'min o güzel kokusunu özledim abi diyorum... Sabret diyor Ekrem Abi, döneceğiz ve daha güzel koktuğunu hissedeceksin ülkemizin diyor Ekrem Abi. Ardından başlıyor bana hayallerini anlatmaya Ekrem Abi. Çok güzel hayalleri var gerçekleştirebilecek hayalleri, umudu var Ekrem Abi'nin. Derin derin anlatıyor ve dinliyorum, gözlerinde ki o inancı hayalleri görüyorum Ekrem Abinin. Ekrem Abinin konuşması bitti. Bindik arabamıza açtık klimayı ve çalıştırdık motoru gidiyoruz etrafı seyrederek. Ekrem Abi dedim... her şey çok güzel olacak abi dedim.

654195-oc934.png

Son düzenleme:
Her şey güzel olacak ekrem abi :(

Başarılar.

Yarışmada başarılar dilerim. :)

Başarılar

Başarılar admin reyiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri