• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Zindan Bilgi Sistemi - Sorunsuz - ŞEVKİ BACAK

4.00 yıldız(lar) 1 Oy

ates1972

Level 6
TM Üye
Konular
282
Reaksiyon Skoru
115
Online Süresi
70d 17h 58m
Başarım Puanı
185
MmoLira
500
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
3
Teşekkürler.

47ronin47

Level 2
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
20h 54m
Başarım Puanı
18
MmoLira
46
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşılan yabancı dosyalarda QUEST_DAMAGE_EVENT bloglarını aratıp bu konudaki ile karşılaştırırmısın
karşılaştırdım hocam. questler ile ilgili bir eksik var örnek vermek gerekirse quest_functionsa pc.get_last_damage eklenmiş ama bu hiçbir yerde kullanılmıyor.

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
19
Reaksiyon Skoru
51
Online Süresi
7d 12h 11m
Başarım Puanı
71
MmoLira
286
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
1
full değil arkadaşlar. c++ taraflı hasarı çeken bir kod eklenmiş o kadar. zaman , hasar ve sonuç loglarını tutacak quest eksik düzenlemeni lazım yoksa log tutmadığını göreceksiniz. en basitinden yukarda arkadaşın dediği gibi damageyi çeken pc.get_last_damage fonksiyonu hiçbir yerde kullanılmıyor.

Vectors

KSK
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Konular
871
Reaksiyon Skoru
1,127
Online Süresi
15d 12h 14m
Başarım Puanı
252
MmoLira
385
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Selamlar,

Uzun zamandır yurt dışın da olmam sebebi ile piyasadan oldukça uzaktım. Geri dönüşüm ile yeni projeye başladım. Platform da paylaşılan her 2 konu da da eksik ve hatalı olduğunu gördüm.
Gerekli düzenlemeler yapılarak test edilmiş olup sorunsuz bir şekil de kullanım sağlayabilirsiniz.
Başlığa kocaman harflerle ad soyad yazmakla hiç birşey olmuyor yabancı forumdan alıp aynı şekilde paylaşıp böbürlenerek birde sorunsuz yazmaklada sorunsuz olmuyor paylaştığın sistem tamamen bitmiş halde değil.Bu dosyaları paylaşmak bilgisi olmayan insanların zamanını çalmaktan başka birşey ifade etmiyor nedense guiye ait bir screen var ama gerisi yok? Şuraya işten anlayan 2 mod alsalar iş kökten halledilip böyle çöp konulara yer verilmez. Çalıştırıp paylaşmak isteyen adam gibi paylaşsın yoksada hiç bulaşmasın atıyosunuz ortaya bir konu gelen geçen bana mesaj atıyor.

Konular
245
Reaksiyon Skoru
1,047
Online Süresi
49d 15h 25m
Başarım Puanı
247
MmoLira
578
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Başlığa kocaman harflerle ad soyad yazmakla hiç birşey olmuyor yabancı forumdan alıp aynı şekilde paylaşıp böbürlenerek birde sorunsuz yazmaklada sorunsuz olmuyor paylaştığın sistem tamamen bitmiş halde değil.Bu dosyaları paylaşmak bilgisi olmayan insanların zamanını çalmaktan başka birşey ifade etmiyor nedense guiye ait bir screen var ama gerisi yok? Şuraya işten anlayan 2 mod alsalar iş kökten halledilip böyle çöp konulara yer verilmez. Çalıştırıp paylaşmak isteyen adam gibi paylaşsın yoksada hiç bulaşmasın atıyosunuz ortaya bir konu gelen geçen bana mesaj atıyor.
hem ücretsiz çalışçak birilerine ücret kazandırcak hem kullanılacak eskiler eskidi

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)