• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışmıyor GW for Cumhuriyet2 (DazyShield Bypass only for Cumhuriyet2) | 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warpaez

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
19h 56m
Başarım Puanı
12
MmoLira
53
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
İyi güzel fakat biz ne inject edicez lalaker veya alonenin hilelerini vs onun gibi çoğu şeyi inject etmeye çalıştım fakat lalaker direk oyunda 1 adım atmadan atıyor diğer hileler inject olmuş gibi gözüküyor fakat oyuna işlemiyor ne yapıcaz

Konu Sahibi
Konu Sahibi
A new GW

A new GW

Level 1
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
9
Başarım Puanı
22
MmoLira
56
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
İyi güzel fakat biz ne inject edicez lalaker veya alonenin hilelerini vs onun gibi çoğu şeyi inject etmeye çalıştım fakat lalaker direk oyunda 1 adım atmadan atıyor diğer hileler inject olmuş gibi gözüküyor fakat oyuna işlemiyor ne yapıcaz
Sekmeme, çift hamle gibi packleri açabilirsiniz, Global Saldırı hızı hareket hızı, wallhack hilelerini kullanabilirsiniz
Bir sürü şey yapabilirsiniz kendinizi sadece 2 yazılım ile kısıtlamayın.
Lalaker1.app yazılımını Cumhuriyet2 sunucusunda açamazsınız, çünki Cumhuriyet2'de serverside koruması mevcut.

Warpaez

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
19h 56m
Başarım Puanı
12
MmoLira
53
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Sekmemeyi denedim fakat karakterler gözükmüyor elinizde global saldırıhızı ve hareket hızı hileleri mevcutsa lütfen yorumun altında yada posta eklermisiniz fazlasıyla yardımcı olmuş olursunuz

Warpaez

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
19h 56m
Başarım Puanı
12
MmoLira
53
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler zamanınızı aldım fakat bir sordum daha olucaktı normal packlerde pc pc2 gibi sekmeme yaparken eternexustan cumhuriyette pc3 de var packin içinde acaba sekmeme yaparken pc3 dahil edicek miyiz yada sekmeme çalışmıyor mu ben mi hata yaptım bir yerde sadece pc ve pc2 alarak düşme animasyonlarını silip packa attım fakat karakterler gözükmüyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)