• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

Altın Konu Piyasada Tekrar < Elseria MT2 Açık pack ve Fulclient, Güncel game ve mysql. Source > 1

4.80 yıldız(lar) 12 Oy
indirmek için izniniz yok
Konu Sahibi
Konu Sahibi

ShineSun

Yanlış üslup doğru sözün cellatıdır
Ticaret - 0%
0   0   0
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

16>UserInterface.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "public: void __thiscall CDazyShield_Starter::Initialize(void)" ([email protected][email protected]@QAEXXZ)
16>UserInterface.obj : error LNK2001: unresolved external symbol "public: void __thiscall CDazyShield_Starter::FileControl(void)" ([email protected][email protected]@QAEXXZ)
16>binary\Metin2Release.exe : fatal error LNK1120: 2 unresolved externals
when compile binary, how it solve?
Merhaba. Src dosyasında sorun oluştuğu yorumdada ifade etmiştim fakat üzerinde çalışmalar yapılıyor düzeltilince ilettilcektir.

Lynnie

Level 2
Ticaret - 0%
0   0   0
Hocam kuramadım beceremedim ya sürekli mysql erroru alıyorum sitede, mysql pwsini güncellememe rağmen bi yardımcı olabilir misin bana ya?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)