Sitemize reklam vermek için turkmmo@gmail.com adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact turkmmo@gmail.com


Rend Blasts Erken Erişimden Çıkıyor, Macera Komple Başlıyor

0lumGunu〤

İçimde ölen biri var.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,798
Mesajlar
9,598
Reaksiyon Skoru
1,070
Başarım Puanı
385
MmoLira
44
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
7
Ticaret - 0%
0   0   0

Frostkeep Studios, topluluğuna Rend Blasts ın erken erişiminden çıktığını belirtti. Günümüzde geliştiriciler, oyunun erken erişimden ve tam sürüme geçerken sorunlar çıkartacağını belirtiyor fakat ekip, rekor sürede erken erişimden çıkıp tam sürüme geçiş konusundaki sözünü tutmakla kalmadı, aynı zamanda 50'den fazla oyun yaması ve en son perakende satışın kutlanmasında bugün başlatılan dokuz ana içerik güncellemesini de yaptı.

Frostkeep Studios'un kurucusu ve CEO'su Jeremy Wood, “İlk baştan itibaren, Erken Erişim etiketini Steam'i vurduktan sonraki bir yıl içinde Rend'den çıkaracağımızı söyledik” dedi. “Rend'i büyüme ve gelişme için odayla birlikte tam gelişmiş bir oyun deneyimi olarak sunduk, böylece oyun için en iyi yönü ve evrimi belirlemek için oyuncularla birlikte çalışabiliriz. Bugün Rend'in son versiyonu, bu değerli geri bildirimin doğrudan sonucudur ve geliştirme süreci boyunca oyuncularımızın, topluluğumuzun ve ortaklarımızın desteğinden dolayı minnettar kalamayız. ”
Rend, hayatta kalma tarzı, RPG elemanları, Açık Dünya oyunu ve hizipsel mücadele gibi özelliklerin eşsiz bir karışımını sunar. Oyunu oluşturan geliştiriciler daha önce World of Warcraft, Overwatch, WildStar ve daha fazlası gibi oyunlarda çalıştılar.

Rend oynamak isteyen oyuncular, bugünkü lansmanını kutlamak için sunduğu çok şey sayesinde bunu yapabilirler. Sınırlı bir süre için Rend 9.99 $(55,79 TL) ancak 26 Nisan'da normal 29.99 $(167,47 TL) fiyatına dönecek.
 

ßyMesMes

Sıradışı Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,713
Mesajlar
18,538
Reaksiyon Skoru
2,214
Başarım Puanı
405
MmoLira
2,225
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
4
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler. :) Fiyat sağlammış. :D
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst