• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Ys Belgeli - Vergi Levhalı Birsorbilisim.com | Yeni Nesil Filesler | Profesyonel Yönetim Kadrosu | Açılışa Özel Şok Fiyatlar

5.00 yıldız(lar) 7 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EvilForce

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
7
Reaksiyon Skoru
13
Online Süresi
1d 5h 47m
Başarım Puanı
64
MmoLira
40
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Hayırlı Satışlar.

dursun5334

Level 7
TM Üye
Konular
296
Reaksiyon Skoru
28
Online Süresi
3d 17h 51m
Başarım Puanı
160
MmoLira
43
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Fileste zodyak ve kyanit itemleri mevcutmu ve official özelliklerini veriyorlar mı

dursun5334

Level 7
TM Üye
Konular
296
Reaksiyon Skoru
28
Online Süresi
3d 17h 51m
Başarım Puanı
160
MmoLira
43
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
@birsor dün sipariş verdim ancak henüz hicbiryerden geri donus olmadi konuda 60 dakikada teslimat yaziyor

MrPistons

Level 3
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
8
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
22h 36m
Başarım Puanı
55
MmoLira
33
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
@birsor dün sipariş verdim ancak henüz hicbiryerden geri donus olmadi konuda 60 dakikada teslimat yaziyor
dönüş yaptılar mı? benim serverim 4 gündür kapalı kimse ilgilenmiyor. 15 günü varken kapattılar serveri kimseye ulaşamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)