Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


War Thunder Sıkça Sorulan Sorular 2019 - Geliştiriciler Cevaplıyor

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,171
Mesajlar
20,287
Reaksiyon Skoru
3,030
Online Süresi
79d 18h 12m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,185
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12

M2Allstar | 1-105 Orta Emek | 8000 TL Ödüllü Turnuvalar ! BUGÜN SAAT 20.00`DA AÇILIYOR ! KAYITLAR VE OYUN İNDİRME AKTİF DETAYLI TANITIMA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN


Değerli Oyunular,
War Thunder yapımcısı Vyacheslav Bulannikov ile yaptığımız soru cevap derlemesinin yeni bölümü ile karşınızdayız!

Kara Araçları
S. Yüksek seviye uçaksavarlar için nişancı modunda hava araçları için gösterilen nişan yardımını kaldıracak bir sistem eklemeniz mümkün mü?
C. Mevcut sistemi ve yüksek seviye uçaksavarlarda radarın çalışma mantığını değiştirmeyi planlıyoruz. Farkındalık ve hedefleme için daha ayrıntılı bir simülasyon ekleyeceğiz.
S. Hafif tankların işaretleri düşman müttefikler tarafından yok edildiğinde aldıkları bir ödülde artış olacak mı? Çok güzel bir özellik olmasına karşın oyun yeteri kadar ödül vermiyor.
C. Sarf edilen çaba göze alındığında ödülün yeterli olduğuna inanıyoruz.
S. Radar taşıyan ya da taşımayan daha fazla kundağı motorlu uçaksavar oyuna eklenecek mi?
C. Evet daha fazla KMUS oyuna eklenecek.
S. Kara araçları için yeni PvE modları planlanıyor mu? Toplar, korunganlar içeren müstahkem mevkileri yarmak eğlenceli olabilir.
C. Böyle bir planımız yok.
S. 1977'de hizmete giren AMX-30 AUF1'in 155mm toplu KMS modelini ekleme ihtimaliniz var mı?
C. İmkansız diyemeyiz. Yüksek-balistik özellikelre sahip ve tamamen dönen tareti bulunan obüsler özgün bir oynanış sağlayabilir.
S. Oyundaki bazı araçların lazer ışınına maruz kalma uyarı sistemleri var. Bu özelliğin yakın gelecekte eklenmesi söz konusu mu?
C. Oyunda bu özelliklere sahip çok az araç var. Ancak bu ilginç bir sistem ve gelecekte eklenmesi gerekirse üzerinde duracağız.

Uçak
S. Silah sistemlerini değerlendirerek ses-altı hıza sahip üst seviye araçları ne zaman tekrar dengeleyeceksiniz? Bu araçların bazıları diğerlerine göre daha modern silahlar taşıyabiliyorlar. Örneğin FJ-4B (VMF) altı adet Sidewinder havadan havaya füze taşıyabiliyor.
C. Güncelleme 1.87 ile bu düzenlemeyi yapmayı planlıyoruz.
S. Bir uçağın altıncı seviye yer alması için ne gerekiyor? Süpersonik hız, güdümlü füzeler, tasarlanma tarihi? Örnek olarak G.91Y ya da G.91YS (Sidewinder taşıyabiliyorlar) seviye VI için iyi adaylar mıdır? Savaş sonrası hafif ses-altı taarruz uçakları hakkında ne düşünüyorsunuz? Örneğin AMX International?
C. Yukarıda belirtilen şartlardan en faz bir tanesi. Avcılar için uçuş özellikleri ve güdümlü silahlar, taarruz uçakları için havadan karaya saldırı silahları ve güdümlü havadan havaya füzelere karşı savunma kabiliyeti.
S. MiG-15bis ISh'nin nişangahı iyileştirilecek mi? Şu an bir taarruz uçağı için uygun.
C. MiG-15 ISh kara hedeflerine nişan alırken güncellenmiş ve pilotun irtifaya göre düzeltme yapmasını sağlayan bir nişangah kullanıyordu. Şu an için uçağa elle hedefleme işaretçileri eklemeyi düşünmüyoruz. ancak bu özelliği HUD üzerinde roket ya da bomba nişangahı modifikasyonu ile eklemeyi tartışıyoruz. Bir diğer değişiklik askı modellerinde yapılabilir — döner pylon yapıları ile ilk pylonlarda yer alan silahların uçuş yönüne çevrilmesi mümkün oluyordu.
S. Nedense bütün hava GS haritaları bir omlet kadar düz, basitleştirilmiş modda ise dağlar ve kanyonlardan geçilmiyor. Çok seviyeli, dağlar ve kanyonlar içeren haritaları have GS moduna eklemeyi düşünüyor musunuz?
C. Hava GS ve BS modları arasındaki ana farklardan biri bu. GS için gerçek savaş cephelerinden faydalanırken BS'de farklı farlı ortamlarda olabilecek bütün savaş ortamlarını kullanıyoruz, bizim icat ettiklerimiz de dahil.
S. Donanma savaşlarının eklenmesi ve ileride Japon donanmasının da gelecek olması ile ilgili bir soru soracağım. Yokosuka B4Y (torpido bombacı) ya da Aichi D1A2 (pike bombacı) gibi araçların seviye I'e eklenmesi mümkün mü? Hafif uçaklarla büyük düşman araçlarını yok etmek hep hoşuma gitmiştir.
C. Bu uçakları yakın gelecekte eklemeyi düşünmüyoruz.


Helikopter
S. KA-50 ve Mi-28 eklenecek mi? 2004 yılından Mi-35 halihazırda oyundayken bu araçlar yok.
C. Haberleri takip edin. Şu anda tek söyleyebileceğimiz şey SSCB/Rusya helikopter koluna daha fazla aracın geleceğidir.
S. Helikopter savaşlarının nasıl geliştirmeyi düşünüyorsunuz? Helikopterler için yeni görevler eklemeye hazırlanıyor musunuz?
C. Helikopter çarpışmalarını (Confrontation görevleri) genel amaçlı helikopter savaşlarına genişletmeyi planlıyoruz. Oyun sunucularına, yavaşça, bol miktarda iyileştirme ve değişiklik eklenmesi planlanıyor. Yapacağımız ilk şey savaşın yoğunluğunun helikopterlere daha uygun hale getirilmesi olacak, ayrıca kara araçlarının imha edilme sürecini daha ilgi çekici hale getireceğiz. Ek olarak çarpışma özellikle helikopterler arası çarpışmalar için yeni sistemler ekleyeceğiz. Hava çarpışmalarında bu yıl iyileştirmeler yapılacak ve bu değişikliklerin bir kısmı genel olurken bazıları sadece bu modun bir versiyonuna özgü olacak.
Donanma
S. Japon donanmasına eklenecek araçların ne zaman geleceği ve ağaca eklenecek premium gemiler hakkında bir bilgi almayı çok isterim.
C. Premium gemi listesini açıklamak için henüz tam hazır değiliz. Eklenme zamanı hakkında söyleyebileceğimiz şey ise şu an için yalnızca 2019'un ilk yarısı olabilir. Evet, kesin tarihler içeren sağlam planlarımız var ancak bu tarihler her zaman değişebilirler. Bu yüzden genelde, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmamak amacıyla net tarih vermekten kaçınıyoruz.
Diğer

S. Bütün türlerde araçların yer alacağı bir çarpışma (Confrontation) görevi beklemeli miyiz? Örnek olarak adalardan oluşan ve kara araçlarının hareket etmesi için bu adaların birbirine köprülerle bağlandığı bir konum gibi.
C. Böyle bir şey planlamıyoruz. Bu görevlerin uçak ve helikopter içeren versiyonlarında iyileştirmeler yapacağız.
S. 2019'da grafik iyileştirmeleri olacak mı? Örnek olarak ışın izleme, ya da daha gerçekçi grafik efektler?
C. Sürekli oyunun görüntüsünü iyilştirmk ve imkanlarımız el verdiğince en yeni teknolojileri takip etmek için çalışıyoruz.
 

|herkul01|

Level 44
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,746
Mesajlar
50,320
Reaksiyon Skoru
1,931
Online Süresi
20d 10h 6m
Başarım Puanı
845
MmoLira
1,171
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst