Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

İlkbahar metamorfozu!

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Ticaret - 0%
0   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!Lordlar ve Bayanlar!

Baharın kedileri biraz çılgına döndürdüğü bir sır değil. Basit bir kedi değil, tanıdık bir şey olsa bile! Ve süpürge ile süpürge arasındaki fark o kadar da önemli değil.

Moira ağırca iç çekti. Catnip ve özel ahşap cilaları tükeniyordu ve bu dünyada ana savaş müttefiklerini sakinleştirecek başka hiçbir şey kalmamıştı ...

Yeni sınıf yetenekler!

Gizemli Moira sadık yoldaşları olmadan savaş alanına girmez: kedi tanıdık ve güvenilir süpürge. Yetenek yükseltmeleri, düşman sıralarına daha fazla panik getirerek ya da en sevilen Kahraman'ı en tehlikeli anda koruyarak yeni renklerle parlamalarına izin verdi!

Cadı'nın kapağı
  • Şimdi, Turbomagic'i kullandıktan sonra, tekrarlanan ani kahramanın Heroine'in hayatına son vermeyeceğinden emin olabilirsiniz.
    Bu yükseltme Moira'nın Dayanıklılığını veya İradesini (her ne kadar büyükse), 7-56'ya kadar artıracaktır (Güç veya Zeka'ya bağlı olarak).
Korkunç izlenim
  • Familiar'ın geliştirmesi Moira'nın düşman ekiplerine daha fazla kaos getirmesini sağlayacak. Kedinin saldırılarına maruz kalacaklar, 5 saniyede bir 0,5 saniye panik yapacaklar.


Yeni sınıf yetenek geliştirmeleri kütüphanelerinizde sizi bekliyor. Her zaman olduğu gibi, 5. sıraya konmaları için yapılırlar.

Dikkat!

Derleme başına yalnızca birkaçı yetenek yükseltmesi kullanılabilir.

Hangi seçenek sizin için daha uygun?
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst