Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Grim Down: Forgotten Gods 27 Mart Güncellemesi

0lumGunu〤

İçimde ölen biri var.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,758
Mesajlar
9,394
Reaksiyon Skoru
840
Başarım Puanı
350
MmoLira
14
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Ticaret - 0%
0   0   0

Grim Down: Forgotten Gods güncellemesini bekliyorsanız, bugün sizin için harika haberlerimiz var: Oyun yapımcıları, 27 Mart'ta piyasaya sürüleceğini açıkladı. Güncelleme Paketi 15.99 $ olacak ve oyunu oynamak için 17.99 $ olan Ashmouth of Malmouth DLC yüklemeniz gerektiriyor ne yazık ki... Forgotten Gods, oyunculara çeşitli iyileştirmeler ve yeni özellikler getiriyor.


 • Shattered Realm'e girin - yepyeni bir oyun modu, kararsız bir gerçekliğin daha zorlu parçalarında Cairn’in düşmanlarına karşı karşıya kalmanızı sağlayacak. Benzersiz ödülleri ve yağmaları kazanın!
 • Yeni Bir Sınıf Ustalığı - düşmanlarınızı ilahi yeni bir ustalıkla cezalandırın: Diğer Ustalarla birleştirilebilecek olan Oathkeeper, toplam kombinasyon sayısını şaşırtıcı bir şekilde 36'ya yükseltir!
 • Rune Artırmaları - Madalyalarınıza yeni bir büyü kategorisi uygulayın, Leap, Teleport ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ustaların kullanabileceği güçlü mobilite becerilerini açın.
 • Büyük Bir Masal Bölüm - Erulan İmparatorluğu'nun kalıntılarının ötesinde, yasak sırlarla dolu tehlikeli yeni topraklara yolculuk. Cadı Tanrı ile birlikte savaş, unutulmuş bir tanrının yükselen tehdidini ortadan kaldırmak için onu yen.
 • Yeni Ortamlar - Önsöz çölleri keşfedin, yemyeşil vadileri keşfedin, bir tanrının yakıcı öfkesi tarafından tahrip edilen bir yerin sıcağında hayatta kalın, Eldritch Dünyasının kendisinin harikalarına tanık olun.
 • Zorluk Değerleri - Yeni karakterleriniz için Zorluk Değerleri satın alarak, Elite veya Ultimate zorluk seviyesindeki oyuna başlayarak yeni zorluklara katılın!
 • Dönüşüm - Aynı setten veya tamamen farklı setlerden yeni Setler oluşturmak için yinelenen Set Öğelerinizi yeniden düzenlemek için Mucit'i ziyaret edin.
 • Dört Fraksiyon - Kendinizi üç Cadı Tanrı kültünden biriyle hizalayın ve unutulmuş bir güce hizmet eden Eldritch Korkularına karşı karşıya kalın.
 • 9 Constellations - Grim Dawn’ın devasa duvar halısını geçmek için daha da fazla yol sunan 9 yeni Adanmışlık Constellations ile unutulmuş tanrıların gücünü açığa çıkarın.
 • Yüzlerce Yeni Eşyayı Topla - Oyunun Roguelike zindanına ve Paramparça Zindanına özel setler de dahil olmak üzere koleksiyonunuza onlarca yeni Canavar Sıkıntısı ve Yüzlerce Epik ve Efsanevi eşya eklenmeyi bekliyor!
 • Genişletilmiş Stash - Değerli servetinizi ek bir Kişisel ve Stash Transferi Sekmesi ile koruyun.
 • Yeni Nemesis ve Süper Patronlar - Eldritch Diyar hayal gücünün ötesinde terörleri barındırıyor. Eşsiz yağma için nemesis karşı yüzleşin. Korvan Havzası'nın sırlarını ortaya çıkarın ve son derece güçlü bir düşmanı serbest bırakın.
 

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,393
Mesajlar
17,733
Reaksiyon Skoru
1,780
Başarım Puanı
395
MmoLira
1,404
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler. Tekrardan bi başlanır bunun hatrına. :)
 
Üst