• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

? BEONS Tasarim Hizmetleri ? ✔️3 Yıllık Tecrübe ✔️%100 Uygun Fiyat ✔️%100 Müşteri Memnuniyeti ✔️ ŞAŞIRTAN FİYATLAR !

5.00 yıldız(lar) 3 Oy

greyder54

Level 5

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Ben Kimim ?
Merhabala, arkadaşlar BEONS Tasarım Hizmetleri Olarak 3 Yıldır Online Oyun Grafik Tasarım İşleriyle Uğraşmaktayım.
21 Yaşındayım İstanbul'da yaşamaktayım.
Bu işi gerçekten severek ve hobi olarak yapmaktayım. Yaptığım işleri severek ve beğenerek yapmaktayım.

Piyasada tonlarca bu işlerle ugrasan arkadaşlarımız var bu bi gerçek burda hiç kimseyle yarışa girmek veya birisini kötülemek gibi bir amacım yok.

İletisim
Adreslerimiz ?

İnstagram: bthizmetleri
Facebook: /BEONSTasarimHizmetleri

Aktif Ödeme Yapabilceğiniz Bankalar ?

Hangi Oyunlarla İlgili Tasarım Yapmaktayız ?
metin2, Knight, League of legends, Counter Strike, Apex Legends, Pubg Battleground .vb

Hangi Tasarımları Yapmaktayız ?

Hareketsiz Logo Tasarımı
Hareketsiz Kapak & Profil Tasarımı
Login (x1) ve Loading Tasarımı(x3)
Facebook Gönderi
(Ox Takvimi, Ep Çekilişi, Açılış Tarihi .vb)
Facebook Grup Resmi
Website Normal İndexi
Website Tanıtım İndexi
OTOPACK Tasarımı

Gif Tasarımları

Referans Sunucularımız ?
Rona2, FortiusMetin2, MaxtorMt2, Yaon2, BalkanMt2, AkaMt2, 55LVLMT2, Blinders Ailesi, LamurMt2, ZorhanMT2

HAZIRDA OLAN SET CALISMALARIMIZ ?

HAZIRDA OLAN LOGO CALISMALARIMIZ ?

HAZIRDA OLAN LOGİN & LOADİNG CALISMALARIMIZ ?
HAZIRDA OLAN OTOPACK CALISMALARIMIZ ?

HAZIRDA OLAN WEB SİTE İNDEX CALISMALARIMIZ ?

İletisim Adreslerimiz ?

İnstagram: bthizmetleri
Facebook:
/BEONSTasarimHizmetleri

İşinin elidir, Login loadingleri özellikle bunları istediğim için warez kullanıldı yanlış anlaşılmasın, bir çok yerden fiyat aldım ama hem kaliteli hem dürüst hem ilgili cana yakın bir arkadaş bulamazsınız tavsiye ederim
İşini hakkıyla yapıyor; "ufak tefek bir şey bunu da kendi kafama göre yapayım" demek yerine en küçük ayrıntıya kadar sizin isteklerinizi göz önünde bulunduruyor. Ücretin karşılığı olarak beklediğimden çok iyi bir sonuç aldım; kardeşime ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, ve herkese öneriyorum... İyi forumlar.
İşinde son derece profesyonel ve bunun yanında sizin isteklerinizi hep ön planda tutan piyasada paranızı verip size birşey sormadan grafikler hazırlayan insanlar gibi değil olayın özetine gelicek olursak benim yeni grafikerimdir kendisi :)
Çok kısa sürede, sadece memnun etmeye odaklı çalışıyor. Yardımcı olduğu için teşekkürler, tavsiye edilir, bol kazançlar
Turkmmo'da en uygun, bütçeye göre fiyat veren tek kişi diyebilirim.Tavsiyedir , satın alındı müşteri memnuniyeti ve grafik de ince ayrıntılar konusunda skype üzerinden görüntü vererek çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim Berke, hayırlı satışlar.

Son düzenleme:

zM0rcy

metin2tasarim.com
bir profesyonel kardeşimiz daha forumda satış konusu açmış hayırlı olsun profesyonel kardeşim bu forum profesyonel insanlar için gayet kullanışlı gayet güzel :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)