Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


League of Angels 3 - Online Rol Yapma Oyunu

legendofangel

Level 1
Üye
Katılım
3 Mar 2019
Konular
1
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
3
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
League of Angels 3 (LoA 3), internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen online rol yapma türünde olan ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bir oyundur.
League of Angels 3 (LoA 3) internet tarayıcınız üzerinden Flash desteğiyle birlikte oynayabildiğiniz, ücretsiz çevrimiçi MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Hile yapmanın mümkün olmaması sebebiyle birçok oyuncunun tercih sebebi haline gelen yapım, başarılı hikayesiyle birlikte oyuncuları kendisine çekmektedir.
Idle Game türünde olmasından ötürü kontrolleri oldukça kolay olan LoA 3, etkileşimleri ve seçimleri en basit düzeyde tutarak, eğlenceyi daha yukarı çekmeyi başarıyor. Oyun otomatik modda bırakılabildiği gibi tıklanarak da oynanabiliyor. Çoğu zaman otomatik modda bıraktığınız ve kendi kendine ilerleyen yapım, birçok şeyi içinde barındırmasından ötürü oyuncuları başından kaldırmadan, sürükleyici bir eğlence sunmayı başarıyor.
Oyun döngüsü oldukça basittir, otomatik arayışı tıklarsınız, bir süre için çalışır durumda bırakın, geri dönün ve tüm yükseltmelerinizi tıklayın, otomatik arayışı tıklayın ve tekrar bırakın.

Hemen Kayıt Ol
 

|herkul01|

Level 43
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Katılım
6 Nis 2014
Konular
24,245
Mesajlar
48,612
Reaksiyon Skoru
1,757
Başarım Puanı
785
MmoLira
680
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler
 
Üst