Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

League of Angels 3 - Online Rol Yapma Oyunu

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

legendofangel

Level 1

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

League of Angels 3 (LoA 3), internet tarayıcısı üzerinden oynanabilen online rol yapma türünde olan ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bir oyundur.
League of Angels 3 (LoA 3) internet tarayıcınız üzerinden Flash desteğiyle birlikte oynayabildiğiniz, ücretsiz çevrimiçi MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Hile yapmanın mümkün olmaması sebebiyle birçok oyuncunun tercih sebebi haline gelen yapım, başarılı hikayesiyle birlikte oyuncuları kendisine çekmektedir.
Idle Game türünde olmasından ötürü kontrolleri oldukça kolay olan LoA 3, etkileşimleri ve seçimleri en basit düzeyde tutarak, eğlenceyi daha yukarı çekmeyi başarıyor. Oyun otomatik modda bırakılabildiği gibi tıklanarak da oynanabiliyor. Çoğu zaman otomatik modda bıraktığınız ve kendi kendine ilerleyen yapım, birçok şeyi içinde barındırmasından ötürü oyuncuları başından kaldırmadan, sürükleyici bir eğlence sunmayı başarıyor.
Oyun döngüsü oldukça basittir, otomatik arayışı tıklarsınız, bir süre için çalışır durumda bırakın, geri dönün ve tüm yükseltmelerinizi tıklayın, otomatik arayışı tıklayın ve tekrar bırakın.

 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst