Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yeni başlatıcı birçok geliştirme getiriyor

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Katılım
8 Nis 2017
Konular
2,249
Mesajlar
4,273
Reaksiyon Skoru
1,314
Online Süresi
27g 16s 34d
Başarım Puanı
320
Madalyalar
1
MmoLira
825
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
19
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN
NosTale geliştirilmiş bir başlatıcı alıyor, bu sayede sana bazı yenilikler ve avantajlar sunuyor. 11 Şubat'tan itibaren hizmetinde olacak.

Bir bakışta tüm avantajlar

  • Yeni güncellemeyle birlikte master hesaba sahipsen NosTale'de birden fazla zindan başlatabilirsin. Çoklu hesap böylece dolaysız olarak mümkün.
  • Güncellemelerin kurulumunun pürüzsüz şekilde gerçekleşebilmesi için yama süreci geliştirildi.
  • Destek ekibimizle iletişime geçmek de kolaylaştırıldı: Sadece tek bir tıklamayla tekrar giriş yapmadan başlatıcıdan destek sayfasına geçiş yapabilirsin.
  • En son kullandığın hesap listenin ilk sırasında görüntülenir, böylece onu kolaylıkla bulabilirsin. Geçen sene master hesabı devreye sokarak giriş yapma sürecini ve NosTale hesabının yönetimini basitleştirmiştik.
  • Gelişmelerden her daim haberdar olman için geliştirilmiş görünümle birlikte favori oyunun NosTale ile ilgili tüm önemli haberler hep gözünün önünde olacak.NosTale master hesap
Avantajlardan yararlanmak istiyorsun ama NosTale master hesabını nasıl oluşturabileceğini bilmiyor musun? Merak etme, burada her şey anlatılıyor: Yakında yeni master hesabın geliyor

Çoklu hesap işleyişi
Çok basit. Ekstra bir hesapla giriş yapmak için şu şekilde hareket etmelisin:

  1. Master hesabına giriş yap ve bağlantılı NosTale hesaplarından birini seç. Bu hesapla oyuna giriş yaparsan arkada Gameforge başlatıcısı açık kalır.
  2. Gameforge başlatıcısında üst sağ köşede hesap ismine tıkla ve başka bir hesabı seç. Bu şekilde bu hesaba da giriş yapabilirsin. Bunun için "play" butonuna tıklaman yeter.

Lütfen dikkat: İlk başlatma / Windows XP

Yeni başlatıcının ilk startından sonra başlatıcıyı onarman gerektiği talebini alabilirsin. Bu çok normal. "Onar" butonuna tıklayıp indirme ve kurulumun tamamlanmasını bekle. Onarım birkaç saniye sürer. Oyun bunun ardından da çalışmazsa üst sağdaki çarka tıklayıp "onar"ı seç ve geniş bir onarım işlemi gerçekleştir.
Eğer hala Windows XP kullanıyorsan: Bu işletim sistemi başlatıcı tarafından desteklenmiyor ve hatta çok yakında oyun tarafından da desteklenmeyecek. Lütfen NosTale'yi oynamaya devam edebilmek için güncel bir Windows sistemine geçiş yap.

İyi eğlenceler dileriz!
 

|herkul01|

Level 44
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
51,985
Reaksiyon Skoru
2,126
Online Süresi
23g 17s 6d
Başarım Puanı
845
Madalyalar
1
MmoLira
558
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst