• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


NTZeytinleri Satış Ortaklık Sistemi + 2019

NTZeytinleri

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
10 Şub 2019
Mesajlar
3
Beğeniler
0
MmoLira
2
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!Merhaba,
Bizler NTZeytinleri olarak; Bursa, İznik ilçesinde Zeytin, Zeytinyağı, Zeytinden hazırlanan Özel doğal Sabunlar üreten bir işletmeyiz.
İznik ilçesinde bir çok bayisi olan bir işletmenin internet ortamında da insanlara faydamızın dokunabileceğini düşünerek bir sistem kurdur.
İnceleme için http://www.ntzeytinleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Hepimizin bildiği üzere, Satış Ortaklık Sistemi; internette para kazanabilmemiz için kurulmuş harika bir yöntemdir.
Bizlerde bu yoldan hareket ederek, siz değerli üyelere başlangıçta %5 komisyon ile bu sisteme davet ediyoruz.
Performans ile ilgili olarak % de lik oranda artış elbetteki yapılacaktır.
Site üzerinde satışını yapabileceğiniz ürünleri ortaklık panelinden görebilirsiniz.
Ücretsiz üyelik için tıklayınız.
İletişim: [email protected] (Gün içerisinde yanıtlamaya çalışırız.)
 
Üst