• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor Celestial-World 2.0 ProDamage & WallHack & MultiHack | TheHectoR

TheHectoR ✔

02.07.201∞
Fahri Üye
VIP Üye
Konular
141
Reaksiyon Skoru
1,173
Başarım Puanı
232
MmoLira
836
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
5
Ticaret - 100%
1   0   0

- -

Not: Dosyaupload 'da hosting taraflı bir sorun olduğu için yükleme yapılamıyor. Bu yüzden dosya.co 'ya yükledim.

mdnceer

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
1d 19h 29m
Başarım Puanı
16
MmoLira
146
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
İşini güzel yapıyorsun tebrik ederim. Eline koluna sağlık fakat bu serverleri nereden buluyorsun. En çok oynanan güncel serverlerı tercih etsen daha iyi olmaz mı ?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
T

TheHectoR ✔

02.07.201∞
Fahri Üye
VIP Üye
Konular
141
Reaksiyon Skoru
1,173
Başarım Puanı
232
MmoLira
836
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
5
Ticaret - 100%
1   0   0
İşini güzel yapıyorsun tebrik ederim. Eline koluna sağlık fakat bu serverleri nereden buluyorsun. En çok oynanan güncel serverlerı tercih etsen daha iyi olmaz mı ?
Açıkçası piyasadaki hiçbir türk pvp serverini sevmiyorum ve sevmedimde. Bu yüzden hep yabancı serverlerde oynadım. Hem yabancı dillerimi de geliştirdim bu şekilde :D

mdnceer

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
4
Online Süresi
1d 19h 29m
Başarım Puanı
16
MmoLira
146
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Açıkçası piyasadaki hiçbir türk pvp serverini sevmiyorum ve sevmedimde. Bu yüzden hep yabancı serverlerde oynadım. Hem yabancı dillerimi de geliştirdim bu şekilde :D
Muhakkak yabancı diline katkısı oluyordur. Beni yanlış anlama lütfen ama bu söylediğini samimi bulmadım. Svside Metin2 piyasasındaki en iyi korumalardan bir tanesi. Bununla baş edecek bilgiye sahip olmadığın için yabancı serverları seçiyor olabilir misin ?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
T

TheHectoR ✔

02.07.201∞
Fahri Üye
VIP Üye
Konular
141
Reaksiyon Skoru
1,173
Başarım Puanı
232
MmoLira
836
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
5
Ticaret - 100%
1   0   0
Muhakkak yabancı diline katkısı oluyordur. Beni yanlış anlama lütfen ama bu söylediğini samimi bulmadım. Svside Metin2 piyasasındaki en iyi korumalardan bir tanesi. Bununla baş edecek bilgiye sahip olmadığın için yabancı serverları seçiyor olabilir misin ?
svside de zaten 7x tarzı şeyler sunucu taraflı olduğu için açılamaz fakat bazı hileler var. bunları zaten 4 Mart 2018 de paylaşmıştım :)

https://forum.turkmmo.com/konu/3624992-svside-korumali-serverlerde-calisan-python-hilesi-thehector/

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)