Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Photoshop Programınız Olmadan Photoshop İle Tasarımlarınızı Yapın!

lanetadam

Her sabahın bir akşamı vardır.
Site Yetkilisi
Admin
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Eyl 2013
Mesajlar
35,653
Beğeniler
2,091
MmoLira
551
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!Merhaba Turkmmo.com üyeleri ve sevgili ziyaretçiler. Bir çok kişi hâla böyle bir şeyin mümkün olmadığını düşünse de artık bu mümkün. İnternet tarayıcınız üzerinden size kullanım kolaylağı sağlayan Photopea resimlerinizi ve tasarımlarınızı hiç bir ücret teklif etmeden ücretsiz bir şekilde düzenlemenize izin veriyor.
Site arayüzü Adobe Photoshop CC'den farksız olduğundan programı bilgisayarında kullananlar için kullanım sağladı kadar, daha önce hiç photoshop ve benzeri programlar kullanmayanlar için ise içerisin de bulunduğu hazır tasarımlar sayesin de yine kolay ve aktif bir kullanım sağlayabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak site arayüzü PSD, XD, Sketch, XCF, RAW ve Any olarak farklı uzantılar da dosya türevlerini açarak ücretsiz bir şekilde hiç bir kısıtlama olmadan kullanımımıza izin veriyor.Programın artıları olduğu kadar bazı ufak tefek kusurları da bulunuyor bunlardan en başlıca olanı ise photoshop programı kısayollar ile aynı şekil de çalışmıyor, bazı kısayollar problem yaşarsanız toolbar(araçlar) menüsünden işlemlerinizi kısayol olmadan manuel bir şekilde yapmanız gerekebilir. Bunun yanısıra farklı bir ayrı bir durum ise dil desteğinde bulunyor şuan için sadece İngilizce olarak dil desteği sağlayan site İngilizce bilmeyenler veya tam dil bilgisine sahip olmayanlar için kullanım zorluğu da sağlayabilir. En kısa süre de farklı dil desteklerinin de eklenmesini dileyerek sitenin kullanımına geçelim.

Siteye www.photopea.com üzerinden erişim sağlayabiliyoruz. Eğer amatör bir kullanıcı veya ne yapacığınız hakkın da çok fazla bir bilgi sahibi değil iseniz New Project'i seçerek hazır şablonları kullanarak profesyonel işler ortaya çıkartabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya, çıktı, resim, monitör, telefon ve tablet(mobil) cihazlarınız için de hazır ölçüler bu kısımda bulunuyor. Kendinize uygun şemayı ve ölçüyü seçerek görsel tasarımlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

İkinci seçeğinimiz de ise bilgisayarımızdan hazır görselleri ya da PSD, XD, Sketch, XCF, RAW ve Any gibi uzantılı dosyaları açarak tasarımlarınızı profesyonel bir biçim de düzenleyebiliyor, tamamlayabiliyorsunuz. Nasıl mı? Sadece dosyayı seçerek istediğiniz işlemlere başlamanız yeterli.

Son ve üçüncü seçenek de ise demo olarak sunulan hazır tasarımları inceleyebiliyor veya üzerin de değişilikler yaparak kendinize uygun şekilde düzenleyerek bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.
 

Wyvernn

Great Britain
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 100%
3   0   0
Katılım
9 Mar 2015
Mesajlar
9,680
Beğeniler
2,934
Yaş
26
MmoLira
683
DevLira
9
#2
Teşekkürler uygun bölüme taşıdım.
 
Üst