Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Gludio Kalesi Kuşatması

Uruk-Hai

My Fighting Uruk-Hai!
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
8 Nis 2017
Mesajlar
2,193
Beğeniler
481
MmoLira
274
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!Gludio kasabasında bulunan Gludio Kalesi, klanların talep edebileceği ilk kale. Bir şatoda ikamet etmek, klan üyelerine değerli ödüller, klan becerilerine erişim ve daha fazlasını içeren mülkiyetin ödüllerini alma imkânı verir.

program
Gludio Castle kuşatması takvimi, sunucu saatine dayanıyor ve her Pazar günü 3 Şubat'ta başlayan ilk kuşatma ile gerçekleşti.Kale Kuşatması için Kayıt
Gludio Kalesi Kuşatması'na kaydolmak için klanınız en az 3 olmalıdır. Klan Lideri ve yetkili klan üyeleri, kuşatma için yalnızca Gludio kasabasının kuzey girişinin dışında bulunan Tyron üzerinden kayıt yaptırabilir. Kayıt süresi, kuşatmadan önceki Cumartesi günü 19:59 Sunucu Saatinde sona erecek olan kuşatmanın başlamasından 13 gün önce

Kuşatmanın Başlangıcı
Kalenin ilk kuşatması için, Kale NPC'leri kale alanı çevresinde ortaya çıkar. Kuşatma klanları Gludio kasabasına gitmeli veya klan liderleri tarafından kurulan kuşatma merkezlerini kullanmalıdır. Savunma klanı (başlangıçtaki hiçbiri) kaleye taşınacak.

Kalenin etrafındaki ve içindeki alan belirlenmiş savaş alanı haline gelecektir. Savaş alanı çizgileri görünmez ve sistem mesajı alana girip girmediğinizi belirtir. Kuşatma olmayan oyuncular savaş alanına girebilir ve bunu yaparak diğer oyunculara saldırabilir veya saldırıya uğrayabilir. Kuşatma olmayan oyuncular için XP kaybı% 4'te kalır ve kuşatma oyuncuları için XP kaybı yaklaşık% 1'dir.

Zafer Koşulları
Kale kuşatması iki saat boyunca sürer. Kuşatma tarafındaki bir klan lideri, Baron Lewin Waldner'i mağlup ettikten sonra kalenin kutsal eseri üzerine Imprint becerisini başarıyla kullandığında geçici bir zafer ilan edildi. Bu klanın kalenin savunucusu olmasına neden olacak ve daha sonra diğer klanların ve klan liderlerinin kutsal yapıyı damgalamalarını önlemek için savaşacaklar. Kale, kuşatma sırasında klanlar arasında el değiştirebilir, böylece kuşatma tarafındaki yeni bir klan, kutsal eser üzerine başarıyla basılan, kale savunan klandan kaleyi çalacak ve daha sonra yeni klan kalenin savunucusu haline gelecektir. İki saatin sonunda kalenin savunucuları olduklarında, bir kale klanı ilan edildi. Bu durumda klan, bir sonraki Kale Kuşatması'nın başlamasına kadar iki hafta boyunca kaleye sahip olur; bu noktada Gludio Kalesi otomatik olarak NPC mülkiyetine geri dönecektir.


Baskıyla
Klan liderleri, kuşatma döneminde kalenin savunucuları olmak için kutsal eser üzerinde Künye becerisini kullanmalı ve eğer klan kuşatması liderlerinin kutsal eseri damgalamasını engellemede başarılı olursa, kalenin sahibi olmak zorundadır.

Kutsal eseri damgalarken, klan lideri bir hizalama seçebilir - Açık veya Koyu. Hizalamanın, fethedildiğinde farklı bir fiziksel görünümle birlikte avantajları ve dezavantajları vardır. Kutsal eserin basılması, döküm yapmak için zaman alır ve bozulabilir, bu nedenle oyuncu seçimi devam ederken klan liderinizi savunmak veya rakip klan liderlerini talep etmekten vazgeçmek çok önemlidir.Ödüller
Castle Siege'den alınacak birçok ödül var. Castle Siege'deki tüm katılımcılar Gludio Castle NPC'leri yenerek Kan Kristalleri alabilir. Klan Becerileri'nde Kan Kristalleri geçirilebilir.

Daha da büyük ganimet, Kale Kuşatması muzafferine gider. İki haftalık kale mülkiyeti boyunca kazanan klan, Gludio kasabasında NPC alımlarına ödenen vergileri toplayabilir, yalnızca kalenin Chamberlain'ına sunulan eşyaları satın alabilir ve diğer kale NPC'lerine erişebilir.

İlk Gludio Kalesi kuşatması Pazar 20:00 Sunucu Saatinde başlayacaktır, bu yüzden Cumartesi 19:59 Sunucu Saatinden önce kayıt olun ve Gludio Kalesi'ne hak iddia etmek için tüm klanlara iyi şanslar!
 
Üst