Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Server Bilgisi Olanlar 2 Dakikasını Ayırabilir Mi ?

caniytomb

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
12
DevLira
0

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!

Selamın Aleyküm Öncelikle, Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Kusura Bakmayın Buralarda Yeniyim Neyse Lafı Uzatmadan Konuya Giriş Yapayım Sabit Ip Üzerinden Server Kurdum Serveri Düzenleyip Oyunu Suncuuyla Açmak İstiyorum Fakat Oyunda Bir Takım Sıkıntılar Var Baya Bi Araştırdım Fakat Bulamadım Aranızda Anlayan Varsa Lütfen Detaylı Bir Şekilde Açıklama Yaparsa Sevinirim.

1. Sorun ; Oyunda Nereye Olursa Olsun Işınlanınca Ekran Simsiyah Oluyor Kalıyor Ayriyetten Çıkış Yapınca Veya Karakter Değiştirince Siyah Ekran Oluyor.
2. Sorun : Oyun Sonu Deyince Log Hatası Verip Kapatıyor.
3. Sorun : Mavi Bayrak 1. Köyü Düzenliyorum Nasıl Açtıysam O Şekil Kapatıp Packın İçine Atıp Oyuna Giriş Yapıyorum Karakter Ekranına Kadar Sorun Yok Yüklenme Ekranına Gelince Pat Oyun Kapanıyor.

Lütfen Konulara Bilgisi Olan Varsa Detaylı Bir Şekilde Açıklarsa Sevinirim Bilmeyen Varsa Yorum Yaparak Kafamı Daha Çok Karıştırmasın Veya Her Hangi Bir Yerde Paylaşıldıysa Link Bırakın Şimdiden Teşekkürler ..