Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Windows 10 Gereksiz Hizmetleri Kapatma - Hızlandırma

TheManji

Yanlış yaptıysam, doğrusu hoşuma gitmemiştir
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Uzman
Developer
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
38
DevLira
101

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!

Herkese merhaba arkadaşlar ben manji, bugün sizlere windows 10 kullanan arkadaşlar için daha pratik ve serilik için birkaç adım göstericem evet başlayalım .

Adımları takip edin işin sonunda bilgisayarınız yüksek performansa kavuşmuş olacaktır hemen başlayalım.

Başlat Menüsüne 'Windows’un görünümünü ve performansını ayarla' yazıyoruz ve giriyoruz . (Ben Kendi Windowsumu Standart Başlat Menüsü Yaptım Sizde Yapmak İstiyorsanuz Windows Classic Start Menü İndirebilirsiniz.)

Burayı Açıktan Sonra Özel Seçeneğini Seçip Benim Seçtiklerimi Yapıp Uygula Diyip Çıkıyoruz.

Burada İşimiz Bitti 2.Adıma Geçiyoruz Denetim Masası/Sistem Ve Güvenlik/Güç Seçeneklerine Giriyoruz Ve Aşağıdaki Gibi Yüksek Performansı Seçip Çıkıyoruz.

Evet Şimdi 3.Adıma Geçiyoruz Başlat Menüsüne services.msc yazıp açıyoruz ...

Windows Search Bulup Çift Tıklayıp Başlangıç Türünü Devre Dışı Olarak Değiştirin. , Burada Windows Updateyide Devre Dışı Bırakabilirsiniz Tamamen Size Kalmıştır .

4. Adıma Geçelim Ve Cmd'yi Yönetici Olarak Çalıştırıp sfc /scannow komutunu yazıp bitmesini bekleyelim .

Daha Sonra 2. Bir Komut Olarak 'dism /online /cleanup-image /restorehealth' yazıp entere basın ve bitmesini bekleyin.

Hemen 5.Adıma Geçelim Ve Başlat Menüsüne Klasör Seçenekleri Yazıp Girelim Burada Gizliliği Kaldıralım.

Burayı kaldırıktan sonra C Diskine Girip Kullancılara Girin Ve Şu Yolu Takip Edin

C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp 'Benim Kullancı İsmim Admin Oldugu İçin Orada Admin Yazmaktadir Sizinki Farklı Olabilir

Bu dizine Girdikten Sonra Temp Adlı Klasörünün İçindekilerin Hepsini Tamamen Silelim Bunlar Geçici Dosyalardır Ve Temizlenmesi Gerekmektedir .

Bunları Silip Geri Dönüşüm Kutusundada Silmeyi UNUTMAYIN...

6. Ve Son Adım Olarak Bilgisayarımıza ccleaner programını indirip bilgisayarımızı temizliyelim , bu işlemlerden sonra bilgisayarınız rahatlamış ve hızlanmış olacaktır iyi forumlar.

Son düzenleme:

Wyvernn

Great Britain
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 100%
3   0   0