Reklam vermek için [email protected]

Turkmmo & Oyunalisveris.com'da Dolandırıclığa Son ! "Güvenli Alışveriş Sistemi" Nedir ?

|herkul01|

Level 45
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,284
Mesajlar
52,341
Reaksiyon Skoru
2,310
Altın Konu
2
Başarım Puanı
862
TM Yaşı
8 Yıl 1 Ay 21 Gün
Online Süresi
1d 22h 33m
MmoLira
927
DevLira
0
Takipçiler
32

World of Sentor2 yenilenmiş 55-120 altyapısı ve profesyonel ekibi ile sizlere tekrardan 27 Mayıs 21:00 itibari ile hizmet vermeye başlayacaktır. Kendini tekrarlamayan oyun yapısı ve özlediğiniz eski tip 55-120 görselleri ile World of Sentor2 geri dönüyor... Site Linki

Güvenli Alışveriş Sistemi Nedir ?
Güvenli alışveriş sistemi sayesinde satın aldığınız ürünün ödemesi siz onay verene kadar Oyunalisveris.com hesabında kalır. Satın aldığınız ürün ister sıfır, ister ikinci el olsun siz onay verdikten sonra alıcının hesabına aktarılır.

Fiziksel Ürünlerde;
Satıcı ürününüzü kargoya verdikten sonra 3 gün içerisinde onay vermeniz gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde onay vermeniz durumunda yaptığınız ödeme satıcı hesabına aktarılır.

Dijital Kod Teslimatlarında;
Oyunalisveris.com üzerinde e-pin satışını sadece Oyunalisveris.com tarafından onaylanmış kişi/kurumlar gerçekleştirebilir. E-pin satın alma işlemini gerçekleştirmenizin ardından e-pin kodu Oyunalisveris.com özel mesaj kutunuza anında iletilir ve teslimat gerçekleştirilmiş olur.

İtem vb Sanal Nesne Teslimatlarında;
Alıcı, satıcının ilanında yer alan ürünü satın aldıktan sonra sırasıyla şu işlemler yapılır,
1- Satıcının teslimat hazır butonuna tıklayıp teslimat yeri bildirmesi beklenir,
2- Satıcı teslimat hazır butonuyla birlikte yer bildirimi yaptığında alıcıya bu bilgiler email, sms ve site üzerinden mesaj ila gider, belirtilen yere alıcının gelmesi beklenir,
3- Alıcı ve satıcı item transferini buluşma noktasında gerçekleştirir, bu işlem sırasında satıcı herşey açık ve net görünecek şekilde video kaydı alır,
4- Satıcı itemi teslim ettikten sonra oyunalisveris.com üzerinden "Teslim Ettim" butonuna tıklar, alıcıda hemen ardından "Teslim aldım" butonuna tıklar ve satış başarıyla tamamlanır. ( Alıcı 24 saat içinde teslim aldım veya sorun bildir butonuna tıklamazsa satış otomatik olarak tamamlanır. Sorun bildir butonuna tıklandığında sipariş Oyunalisveris yetkilileri tarafından incelenir, bu süreçte satıcının parası Oyunalisveris.com havuzunda bekletilir )

Karakter Teslimatlarında;
1- İtemli karakter satışlarında karakter için boş bir ilan, itemler içinde ayrı ayrı ilan açılması gerekmektedir, itemli karakter teslimatlarında itemler kontrol edilemeyeceği için sorumluluk oyunalisveris.com`da değildir. Bu yüzden karakterde duyurulan her item için ayrı ilan açmanız ve işlem yapmanız gerekmektedir, Oyunalisveris.com`un aracılık yapabilmesi için kaı rakter ve itemler için ayrı ilanların bulunması gerekir,
2- Karakter satışlarında, mail değişikliği hemen tamamlanan oyunlarda mail değişikliği yapılması, mail değişikliğinin tamamlanması için belirli bir gün geçmesi gereken oyunlarda ise hesaba ait mail adresiyle birlikte devir edilmesini önermekteyiz. Devir işlemleri tamamlandıktan sonra oluşabilecek sorunlarda oyunalisveris.com`un sorumluluğu bulunmamakla birlikte, riski minimuma indirmek için tavsiyeleri dinlemenizi öneririz.
3- Satıcının karakter devriyle ilgili hesap bilgilerinin sorunsuz hesaba girdiğini ve devir işlemleri sırasında gerekli mail değişikliği gibi tüm işlemlerin yapıldığını gösteren kanıtları video ile alması gerekmektedir.
 

Rifat66900

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
16 Eki 2019
Konular
1
Mesajlar
102
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
25
TM Yaşı
2 Yıl 7 Ay 12 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
21
DevLira
0
Takipçiler
0

R͏i͏g͏b͏y͏

Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Ayın Yönetici
Katılım
16 Şub 2015
Konular
129
Mesajlar
1,433
Reaksiyon Skoru
735
Altın Konu
36
Başarım Puanı
214
TM Yaşı
7 Yıl 3 Ay 10 Gün
Online Süresi
55d 12h 10m
MmoLira
708
DevLira
12
Takipçiler
11
Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst