Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Raft - Köpekbalığı İle Savaşma Rehberi / Türkçe Rehber

ßyMesMes

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
2 Ağu 2010
Mesajlar
16,893
Beğeniler
1,348
MmoLira
223
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!RAFT KÖPEKBALIĞI İLE SAVAŞMAK

Köpekbalığı oyun boyunca çok sinir bozucu hale gelebilir, kaynakları toplamaya çalışırken salınızı yemesi veya sizi ısırması gibi. Sizi sürekli takip etmesini engellemenin bir yolu yok, ancak saldırıları önlemenin yolları var.

Mızrak Kullanma

Köpekbalığının evinizi tamamen kırmasını engellemek için, temel tahta mızrağı 4 kez bıçaklayarak kullanabilirsiniz. Bu, salınızın salınmasına izin verecek ve her şeyi değiştirmek yerine 'inşaat çekici' kullanarak birkaç tahta ile tamir etmenize izin verecektir. Bunun yerine yükseltilmiş mızrağı kullanırsanız, geri çekilmeden önce yalnızca iki isabet alır ve daha az zarar verir.Köpekbalığı Yemi

Köpekbalığı yemi, köpek balıklarını rahatsız etmenin harika bir yoludur, ayrıca bu sırada denizdeki kaynaklar için suya dalabilirsiniz.


Aşağıdaki Malzemelerle Hazırlanır:
2 ip
1 çiğ ringa balığı
1 ham pomfret
Hazırlandıktan sonra, farenin sol düğmesine basılı tutarak salınıza mümkün olduğu kadar yakın veya uzağa atılabilir.

Köpekbalığı, rahatsız edilmezse, oldukça hızlı bir şekilde (yaklaşık 10-15 saniye) gelme eğilimindedir. Ancak, siz veya bir arkadaşınız, yem için her gittiğinde onu bıçaklarsa, yüzecek ve tekrar geri dönecektir. Bu olsa bile, yem üzerinde seni seçme şansını artırır.

Bana sorarsanız yemi salınızın yakınına atmalısınız, böylece köpekbalığı geldiğinde salın üzerinde durabilir ve ölümcül çenesinin yakınında olmadan ona vurabilirsiniz. :) 
Üst